Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bajaderqa

komunia chrześniaka

Polecane posty

Mój chrześniak niedługo przystępuje do komunii świętej i zastanawiam się co byłoby odpowiednim prezentem dla niego - jego rodzice są bardzo bogaci i wiem że zwykły medalik pamiątkowy spotka się na pewno z dezaprobatą. Co daje się teraz dzieciom w prezencie na komunię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
play station, komputer quad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
helikopter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szalej ...Daj to na co Cię stać . Pchałaś się na bycie chrzestną Czy Cię wybrali bo nikt nie chciał ? Wyskoczysz z jakimś drogim prezentem ( a pewnie wszystko już ma ) to pomyśl czego potem będą od Ciebie oczekiwali np.przy weselu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akamss
Może rower, na komunię to dobry prezent, na pewno lepszy moim zdaniem niż komputer przy którym będzie siedzieć całymi dniami, na rowerze przynajmniej wyjdzie na powietrze :) Poszukaj w sklepie internetowym sporti.pl, mają tam całą masę rowerów do wyboru dla dzieci i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pchałam się, sami mnie wybrali. Bardzo kocham mojego chrześniaka i chcę żeby prezent mu się podobał, ale możliwości finansowe mam niestety mocno ograniczone. Rozważam nawet pożyczenie pieniędzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu wpier... Tego napewno nigdy nie miał. Wspomnienia dla niego na całe życie i za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to nie jest temat do żartów, komunia już niedługo a ja nie mam ani pomysłu, ani pieniędzy. Myślę że rower byłby fajnym prezentem, tylko niestety jakiś fajniejszy sprzęt to już spory wydatek - w tym sklepie którym polecił/a Akamss widziałam kilka fajnych modeli, ale wszystkie kosztują w granicach 1000 zł, a ja na ten prezent mogę w tej chwili wydać tylko ok. 200 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzialamNaWlasnaReke
to co z tego że są bogaci? Ale mnie wkurza takie myślenie. Jakby byli biedni to byś ten medalik dał, niech dziecko też będzie dalej biedne? A bogatemu to rower za tysiaka, niech będzie jeszcze bogatszy? Przecież to biednemu dziecku więcej potrzeba, bo mu rodzice nie kupią. Dziecko nie jest niczemu winne. Jak bogate to daj mu te 200 zł. I tak rodzice mu kupią wszystko i dziecko nie uszanuje Twojego prezentu tylko ciepnie w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
Daj kasę nie musisz kupować prezentu bo może się nie spodobać lub weź kredyt na super wypasiony prezent niech ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzialamNaWlasnaReke
Odpowiedz mi, jakby rodzina byla biedna, to być na odczep się coś kupił/a, niech dziecko dalej będzie biedne. A jak bogate, to postaw się z prezentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to, po prostu chciałabym mu sprawić radość prezentem, dlatego jestem skłonna nawet wziąć pożyczkę, komunia jest tylko raz w życiu. ktoś z Was może korzystał z chwilówek i może mi powiedzieć jak wygląda sprawa odsetek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu 10tys. najlepiej od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tata brał kiedyś chwilówkę i bardzo źle na tym wyszedł, bo okazało się że musiał spłacić dwa razy więcej niż pożyczył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto daj tyle, na ile cię stać. A nie będziesz się zapożyczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ktoś ci pożyczy za darmo bez odsetek. Na kilometr to śmierdzi jakąś machlojką. To ile Ty chcesz tych pieniędzy pożyczyć? Kup prezent za tyle ile możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do komunii jeszcze chwila, więc pewnie uda mi się jeszcze coś odłożyć, myślałam żeby pożyczyć maksymalnie 500 zł. Zobaczę jak będzie, rower który mi się podoba kosztuje niecałe 900 zł, może dam radę uzbierać, wymyśliłam też że mogę po prostu z kimś się złożyć na prezent. A o tych chwilówkach trochę poczytałam i faktycznie jest tak że pierwsza jest bez odsetek, ale za to jak się spóźnisz z zapłatą rosną one momentalnie do chorych wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pożyczaj pieniędzy! Kup taki prezent, na jaki Cię stać! Rodzice chrześniaka na pewno zrozumieją :) a dziecko... cóż, niezaleznie od tego co mu kupisz i tak zawsze znajdzie sie ktoś, kto dostał jeszcze lepszy prezent. A nie o to przeciez chodzi. ja też nie miałam za dobrej sytuacji finansowej i zaproponowałam bratowej, że im się po prostu do cateringu z http://www.raut.pl/ dorzucę. Bardzo się ucieszyła, bo sama średnio stała z kasą. A dla małego jeszcze trochę pozbierałam i rower dostał na wakacje za dobre świadectwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym pomysłem na prezent komunijny i dość modnym ostatnimi latami są keyboard edukacyjne. Oczywiście dobrze by było, gdybyś wybadała czy ten Twój chrześniak ma jakieś zainteresowania w tym kierunku np: lubi śpiewać, oglądać programy muzyczne itp. Rozpiętość cenowa wśród tych instrumentów jest duża, więc będziesz mogła dopasować zakup do swoich możliwości finansowych. Ważnym jest by był to jakiś markowy keyboard np: casio z serii ctk, a nie jakieś nie wiadomo co z sieciówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka dostała super prezent od chrzestnej - bilety do Disneylandu. A co najlepsze chrzestna znalazła fają ofertę na Parkmania.pl gdzie teraz jest super promocja trzy dni w parkach Disneyland i Walt Disney Studios w cenie biletu dwudniowego! Wszystkie atrakcje są w cenie i dziewczyny lecą niedługo. Moje dziecko szaleje z radości! :-) Myślę, że przeżycia są fajniejsze, niż rzeczy materialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jeśli chodzi o prezenty komunijne polecamy urocze akcesoria rowerowe, na przykład koszyki (http://www.bikebelle.pl/akcesoria-rowerowe-dl a-dzieci/3285-dzieciecy-wiklinowy-koszyk-na-rower-polka-red. html ) albo pokrowce na siodełka (http://www.bikebelle.pl/akcesoria-rowerowe-dl a-dzieci/105-szydelkowy-pokrowiec-na-siodelko-bike-belle-zaj ac.html ) usmiech.gif Więcej propozycji tutaj: http://www.bikebelle.pl/bikebelle-blog/187_Po daruj-dobre-nawyki---pomys ły-na-prezenty-ko.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×