Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile lat mi dajecie ?Szczerze :)

Polecane posty

Gość gość
ludzie :D ktos tu sobie z was jaja robi:P czy wy oczu nie macie? piszecie, ze ma 20- 30 lat ? przeciez ta kobieta ma co najmniej 40/50 lat. No chyba, ze wasze dziewczyny siostry wygladaja jak ona to chyba stad te opinie:D i zaraz ktos tu sie do mnie rzuci zapewne, ale zapewniam was, ze moja ciotka ktora ma 50lat wyglada od niej mlodziej i stad ta moja wypowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ludzie smiech.gif ktos tu sobie z was jaja robijezyk.gif czy wy oczu nie macie? piszecie, ze ma 20- 30 lat ? przeciez ta kobieta ma co najmniej 40/50 lat. No chyba, ze wasze dziewczyny siostry wygladaja jak ona to chyba stad te opiniesmiech.gif i zaraz ktos tu sie do mnie rzuci zapewne, ale zapewniam was, ze moja ciotka ktora ma 50lat wyglada od niej mlodziej i stad ta moja wypowiedzusmiech.gif x Wez wymysl cos lepszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Huj mnie to obchodzi że Twoja ciotka wygląda młodziej. Niech będzie sobie nawet miss natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to juz prawdy nie mozna napisac, bo stara baba musi sie tu lansowac i udawac kogos kim nie jest? Gratulacje w takim razie. slodzcie jej dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest z marca, znowu wyplynal na powierzchnie. Jesli to nie autorka, to kto by odgrzebywal ten nedzny watek? Smiechu warte, bo trzeba byc naprawde zakompleksionym, zeby liczyc na pochwaly jak ma sie tak przecietny wizaz. Kazdy starzeje sie inaczej, nie ma reguly. A autorka ewidentnie jest starsza tylko wydaje jej sie, ze ludzie moze ocenia ja na lat 20 heh Zadna mloda kobieta nie zadaje takich pytan, bo zwyczajnie nie musi...Ja na miejscu tworczyni tego watku zadalabym obie pytanie jak najszybciej zlikwidowac drugi podbrodek. Bo niestety to najbardziej rzuca mi sie w oczy patrzac na jej zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i te wory pod oczami, ktore mlode dziewczyny jesli nawet je maja to inaczej one wygladaja :P juz nie mowie o jedrnosci skory. To na pewno nie jest kobieta z przedzialu 20/30. No chyba, ze fatalne geny, bo i tak bywa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowilam ci,ze nie jestem autorka.Skoro temat jest taki nedzny w twoich oczach,to nie wiem,po co sie w nim udzielasz.Widze,ze oczekujesz jakiejs reakcji caly piszac prowokujace posty.Bo ktos,kto twierdzi,ze dziewczyna ze zdjecia ma co najmniej 40/50 lat musi miec powazne problemy ze wzrokiem. Wiec daj juz sobie spokoj i idz lepiej spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto:D chyba jestes autorka skoro tak sie rzucasz, bo ja nie napisalam, ze jestes autorka i ze temat nedzny, wiec uspokoj emocje:P Ocenilam tylko zdjecie ktore ktos tu wrzucil i nie pod wzgledem urody tylko wieku jak bylo w temacie, wiec daj na luz jesli to nie twoje foto to po co sie tak burzysz. Dziwne troche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobietosmiech.gif chyba jestes autorka skoro tak sie rzucasz, bo ja nie napisalam, ze jestes autorka i ze temat nedzny, wiec uspokoj emocjejezyk.gif Ocenilam tylko zdjecie ktore ktos tu wrzucil i nie pod wzgledem urody tylko wieku jak bylo w temacie, wiec daj na luz jesli to nie twoje foto to po co sie tak burzysz. Dziwne trochesmiech.gif x A gdzie ja sie niby rzucalam ?Myslalam,ze wpis 2:05 byl twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma ladne oczy ? :D Ja sie srednio podobam 1 na 10 ale przy tobie to ja jestem Miss :D:D Gruba spasiona krowa , ani urody ani elegancji, spasiony ryj , wiesniacki blyszczyk na ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i te wory pod oczami, ktore mlode dziewczyny jesli nawet je maja to inaczej one wygladaja jezyk.gif juz nie mowie o jedrnosci skory. To na pewno nie jest kobieta z przedzialu 20/30. No chyba, ze fatalne geny, bo i tak bywapechowiec.gif x Interesujace,jak niektorzy definiuja wory pod oczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ona ma ladne oczy ? smiech.gif Ja sie srednio podobam 1 na 10 ale przy tobie to ja jestem Miss smiech.gifsmiech.gif Gruba spasiona krowa , ani urody ani elegancji, spasiony ryj , wiesniacki blyszczyk na ustach x No i ? Lepiej ci ?Boli cie,ze komus innemu moze sie podobac,ze sie tak rzucasz ?Chyba slowo kultura osobista jest ci zreszta obce nazywajac dziewczyne ze zdjecia,ktora nic ci nie zrobila gruba spasiona krowa.Nie wiedzialas,ze uroda to pojecie wzgledne ?Ja uwazam,ze niczego jej nie brakuje,a ty dalej sobie pluj tym swoim jadem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona sama sobie pisze te pozytywne komentarze. (Oraz inne spasione foki) Faceci ja tu niezle jechali, jeden napisal , ze za sam wyglad dalby jej 3 lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, wyjeebane na to mam czy ona sie komus podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje zachowanie wskazuje na cos innego,prostaczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autoreczko, kazdy wie ze ty piszesz pozytywne komentarze. Prostaczko :D z blyszczykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autoreczko, kazdy wie ze ty piszesz pozytywne komentarze. Prostaczko smiech.gif z blyszczykiemsmiech.gif x Kazdy znaczy "TY",a wiesz,wyj****e mam na to co ty sobie tam myslisz.Wiadomo,ze jak pojawi sie pozytywny komentarz,to wygodniej powiedziec,ze to autorka sama siebie zachwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po jaka cholere wklejasz swoje zdjecie , a jak ktos napisze ci na ile wygladasz to sie plujesz? Chcialas szczerze to masz. Wygladasz na 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka334
gość dziś No nie no bez przesady,dziewczyna wygląda na góra trzydzieści ileś.Ale to z 50 było ewidentnie złośliwe,ogarnijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawisc ;)A w sumie to marna dyskusja z taka frustratka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tu znowu przylezie,to bedzie sie mozna przynajmniej z czegos posmiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawisc? :D:D Puknij sie w czolo wielka oblesna mordo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz,znowu tu przylazlas :)Wez sobie odpusc a nie wylewasz swoj jad na forum.Gdybys nie byla zazdrosna,to bys machnela reka i sobie odpuscila dalsze komentarze.Ale widocznie jest cos na rzeczy,skoro caly czas tu wracasz,zeby wykrzyknac "Jaka ona jest brzydka!" :D Wez cos na bol doopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×