Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny antychryst

ciezko spotkac swoja przyszla zone

Polecane posty

Wszystkie laski patrza ile mam kasy jaka jest moja pozycja spoleczna albo ze jestem przystojny dlatego by mi luzowaly szpary ale my takiej nie chcemy dlatego jestem prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze, zmiluj sie nad prawiczkami! Uczyc sie nie chcialo, zadbac o kondycje tez nie, praca bylejaka albo zadnej. Z czym startujecie do kobiet ? Zadnej inicjatywy - tylko jeki na babskim forum. Moze sie jakas zlituje! Wiekszosc kobiet nie zwraca uwagi na urode, ale na ambicje, kulture i szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim Ty jestes? Jakie wartosci Ty reprezetujesz? Co mozesz dac kobiecie i wlasnemu dziecku? Masz dobre wzorce na bycie mezem? Jestes sympatycznym, wspierajacym czlowiekiem. czy tylko egoistyczna niedojda zyciowa? Czego oczekujesz od kobiety i co jestes jej w stanie dac? Chcesz walczyc o swoje zycie, czy oczekiwac "zbawienia" od niedojrzalej i glupiej dziewczyny na Twoim poziomie?. Siac w koncie i szczerze odpowiec na te pytania. Nie na forum, ale przed soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpowiem na te pytania, bo problem jest taki ze wy baby myslicie ze jak macie cipe to mozecie wszystko. A jestescie dziwne, jak patrze na laski na miescie to mi sie plakac chce widzac chociazby jak sie ubieracie, brak wlasnego stylu 0. Ja jestem wielkim czlowiekiem i to nie ze mna jest zle bo prawik, to z wami jest zle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne - jestes wielkim debilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem za to ty jestescie wiesniary i gdyby nie mezczyzni chodzilibyscie w szarych lachac choc i tak wygladacie jak paszczury w plaszczach z h m i gap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×