Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co o mnie sadzicie

Polecane posty

Gość gość

Mam 31 lat i mam depresje, fobie społeczne i problemy psychiczne. Wykształcenie podstawowe brak zawodu i pracy mam rente 710 zł z czego 250 zł idzie na leki. Mam problemy z zapamiętywaniem i mysli samobójcze. moje hooby to chodzenie po lesie w nocy z tasakiem i z maczeta. Taki jestem, boje się ludzi a kiedy ktoś jak idę ulica na mnie się spojrzy to chce go zabić jak świnie. Lecze się psychiatrycznie od 12 roku życia i biorę masę leków ktore jakaś mi nie pomagaja. Całymi dniami bawie się z kotem którego często bije bo jestem bardzo nerwowy w dzieciństwie żywcem przypalałem psy a koty kładłem we worek i topiłem, teraz mi to przeszło. Ale nadal mam mysli żeby żeby spalić sasiada lub powybijać wsztkim szyby lub potpalić samochody na parkingu nie mogę tych myśli się pozbyć. Chciałbym tak żyć w czasach średniowiecza mógłbym robić takie zeczy jak mordować gwałcić palić ludzi żywcem i całe osady niszcyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uważam, że masz depresje, fobie społeczne i problemy psychiczne. Ale moge się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadze baki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jesteś normalny Polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×