Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrezygnować z tej siłowni ?

Polecane posty

Gość gość
No uważam, że jesteśmy bliskimi znajomymi, np wiem, że planują dziecko x to jeszcze o niczym nie świadczy. Moze ona takich koleżanek ma multum, jakby każdej dawał zniżki to w miesiącu uzbierałaby się pokaźna suma. Ja uważam ze ona i tak była miła dając ci sporą zniżkę na 3 miesiące.... ale ty chcesz wiecej...nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem wystawiasz wasza przyjaźń na próbę, to że dostałaś zniżkę na 3 mce nei oznacza dożywocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale 420zl ma 3 miesiace to nie jest duzo. Bo yo był 3miesięczny karnet przecież. A autorka to wg mnie taka pijawka. Nie rozumiem jak mozna wytykać,komus zarobki, prace w Niemczech, meza i oczekiwać jeszcze znizek. D**e jej obrabiasz i jeszcze chcesz przywilejów. Wstydu nie masz. Nie jestes zadna jej bliska znajoma skoro wlazisz na forum i jej w portfel zagladasz. Szczyt bezczelnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie nie podoba postawa autorki, zamiast podziękować za to co odstał to one chce jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
420 zł to za miasteczky karnet. Za 3 miesiące jest razy trzy. Nie wytykam jej niczego. Uważam, że ją stać skoro ma biznes w Polsce i do tego ciepłe krzesło w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zrezygnuj z silowni skoro cie nie stać a koleżanka nie dala ci dalszego rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestes obrzydliwa. Co Cię obchodzi, ile kto zarabia i gdzie pracuje? Patrz na swój portfel. Co Ty możesz jej dać w zamian, za tą zniżkę? Bo oczekiwać od kogoś czegoś nie mając nic do zaoferowania, trochę słabo. Upominając się o znizkę zachowasz się jak prostaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie autorko jesteś okropna, to nie ma nic do rzeczy czy ją stać czy nie, już ci dała zniżkę z dobrej woli.. poza tym nie musisz mieć full opcji, możesz wykupić samą siłownię czy sam aerobik... a argument że ją stać.. sorry ale jak nagle interes się zepsuje to co pomożesz jej? jasne że nie bo to ona ponosi ryzyko związane z działalnością ona musiała mieć kapitał i to jej musiało się chcieć.. ja cię to boli to sama otwórz swój biznes czy zrób cokolwiek i o żadne zniżki nie będziesz się musiała prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram wpis wyżej. co to za argument ze ją stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź sobie na stronę www.gmrank.pl i zapoznaj się z rankingiem siłowni w Twoim mieście. Może lepiej będzie jak będziesz chodzić na neutralną siłownię skoro koleżanka tak Cie potraktowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrezygnowala. Fakt, nie ma co oczekiwac czy wymagac dalszych znizek, wiec podeszlabym do tego racjonalnie, kolezanka czy nie kolezanka, warto taka kase za to placic? Jak nie, obiektywnie, to olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak zrezygnujesz z siłowni to koniecznie musisz jakieś ćwiczenia w domu robić. Ja np biorąc therm line hydrofast nie wyobrażam sobie nie ćwiczyć czy nie jadać zdrowo . odchudzam się i te 3 czynniki są dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×