Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie potrafi spełnić nawet takiej mojej prostej prośby..

Polecane posty

Gość gość

Czy prośba o wysłanie smsa, powiadomienia, czy wraca dziś z delegacji do domu to naprawdę coś wielkiego? Nie może nawet tego dla mnie zrobić, poświęcić minuty na napisanie smsa, żebym się nie martwiła, ma wylane na to.. Nie mieszkamy razem, ma wracać z zagranicy z pracy do domu i chciałam po prostu wiedzieć, a on to olał. Nie sądzę, żeby był aż tak zajęty powrotem, że nie może napisać cały dzień. Czuję się głupio, że w ogóle go o to prosiłam i że tak to olał :O Nie zależy mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujesz pocieszenia że jednak mu zależy? Sama doskonale wiesz jak to jest między wami, nie pytaj o takie rzeczy obcych ludzi, którzy w ogóle was nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak chyba oczekuję pocieszenia, wiem, że od obcych ludzi nie uzyskam rady. chyba potrzebowałam się wygadać, bo jest mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co siedzisz w tym gó/wnie? masochistka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wiesz najlepiej czy mu zależy czy nie, nawet jeśli napiszę ci że może jest zapracowany, że może nie usłyszał smsa, ze może zostawił lub zgubił gdzieś telefon to i tak nie będzie miało to znaczenia, bo nie znam gościa i relacji między wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma ciebie w doopie, zakoncz ten związek, proste; nawet razem nie mieszkacie a pewnie was na to stać, skoro on jeździ w delegacje to musi dobrze zarabiac, czemu wiec z toba nie mieszka, stac was na wspolne mieszkanie, a on ma ciebie w d.. myśl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×