Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hybryda ile wytrzymuje na paznokciach warto założyć?

Polecane posty

Gość gość
A ja sprawiłam sobie zestaw do hybrydowego wczoraj drugi raz robiłam. Są jeszcze potknięcia ale widzę że to byl dobry krok. Dzisiaj chyba pedicure spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomalowałam w tamten wtorek ale razem z top coat i mam tylko odrost, ale nic nie odprysło, a to już 9 dni. Jak dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie robię hybrydy lakierami semilac już chyba od roku. NIC się z moimi paznokciami złego nie dzieje, wręcz przeciwnie :) Dwa tygodnie z "ochronną warstwą" lakieru nie niszczą się od stukania w klawiaturę, zmywania i tp., wg mnie rosną sobie spokojnie i nie ma szans na zadzieranie, łamanie i pękanie. Zdejmowanie to dla mnie żaden kłopot, kupiłam sobie takie "narzędzie" jakie podpatrzyłam u kosmetyczki. Mam teraz piękne paznokcie zawsze - pomalowane i saute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od niedzieli do wczoraj nosilam zwykly lakier, pomalowany dobrym nawierzchniowym (firmy Poshe) i zmylam bo mi sie znudzilo. A tak zero problemow i by jeszcze kilka dni mogl byc, pomijajac odrosty. zmywa tez sie calkowicie normalnie . I przy tym tez ewentualnie koncowki tylko sie scieraja. Zabezpieczasz wolny brzeg? Bo jak nie to wtedy gorzej bedzie wytrzymywalo (szybciej sie zetrze a potem w zwiazku z tym szybciej beda odpryski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla, juz nie moge sluchac,ze hybrydy nie niszcza paznokci. niszcza takajest prawqda. a jak ktos zaklada potem idzie do salonu pani zmywa i zaklada znowu inna to nawet nie zauwazysz,ze pznokcie sa zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tym zabezpieczaniem wolnego brzegu? Widziałam zestaw gel eveline ,próbowałyście? cena kuszaca 14 z hakiem ,jest lakier i top coat,niestety w moim rosmanie tylko dwa kolory do wyboru,malina i czerwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ten eveline i jest ok, wytrzymuje ok 8-9 dni, tylko minus taki, że coat po kilku użyciach szybko gęstnieje.Kupiłam top coat golden rose i jest o niebo lepszy. Lepiej zainwestowac w dobry coat i wtedy lakier może być byle jaki, niekoniecznie żelowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty, co zaczęłaś od bla bla bla :) sama sobie zakładam i zdejmuję hybrydę i widzę w jakim stanie są moje paznokcie. A są w świetnym. Jeśli ktoś nie umie zdejmować, zdziera lakier na siłę albo ściera nieumiejętnie pilnikiem to niech się za to nie zabiera. Dwa do trzech tygodni paznokcie są zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi i jeśli sie dobrze hybrydę zdejmie to odsłania paznokcie w dobrym stanie. przynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy możesz dokładnie powiedzieć jak zdejmujesz? Ja dopiero się uczę. Mam kupic te klamerki? W Rossmanie będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A tak z ciekawości. Jak nakładasz i jak zdejmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsłania paznokcie w dobrym stanie... do czasu, niestety. Działanie acetonem wcześniej czy później da skutki uboczne. U mnie po 1,5 roku hybrydowania paznokcie miałam tak zniszczone, że musiałam chodzić z plastrami, zeby mi się glębokie pęknięcia wygoiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis widzialam babke z hybrydami, 3-4 mm odrostow, co sprawia, ze wyglada jakby miala sztuczne paznokcie krzywo naklejone. Niestetyczne po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to powyżej jest odpowiedzią na tytułowe pytanie. Hybryda wytrzyma wszystko ale my nie wytrzymamy odrostów. Ja robię sama i ściągam bo mi się nudzi albo odrosty duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby ułatwić sobie zdejmowanie hybryd należy lekko spiłować top coat, jeśli baza nie chce zejść to też można ją lekko spiłować. Także włożenie rękawiczek na czas odmaczania przyspieszy zdejmowanie. Zalecamy zrobienie kilku dni przerwy przed nałożeniem kolejnych hybryd. W razie pytań chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam niedawno zestaw Semilac , ale nie wiem co robię źle, że lakier nie trzyma się dłużej niż 4 dni. Tylko straciłam 200 zł. I do tego nakładanie hybrydy jest czasochłonne. Zwykły lakier wytrzymuje 4 dni i zajmuje tylko chwilkę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość- przyczyn może być wiele - tłusta płytka paznokcia (tutaj dużo pomoże używanie primera), zalewanie skórek (lakier wtedy zaczyna podczas wzrostu paznokcia odstawać), zbyt słabe utwardzenie, nakładanie zbyt grubych warstw. W razie pytań chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiona u kosmetyczki trzymała mi się do oporu aż nie zdjęłam (raz nawet 5 tygodni jak miałam zrobionego francuza). Robiona samemu w domu trochę ponad 2 tygodnie :) A lakier nie wytrzymuje mi niejednokrotnie nawet dnia, odpryskuje w ten sam dzień co pomaluje. Stosowałam już bazy i topy różne, i nawet bezkwasowego Primera ale nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę tak. Hybryda u dobrej manicurzystki nie niszczy paznokcia! Dobra manicurzystka po pierwsze nie matowi płytki, a paznokcie są piłowane tylko w jedną stronę. Nie używa zadnego s**tu tylko lakierów bez formaldehydu (który jest składnikiem lakierów samochodowych), nie wyrywa i nie wycina skórek a jedynie delikatnie je podcina. Tyle, ze takich specjalistek w pl jest bardzo mało. Ja odwiedziłam chyba ze 30 różnych salonów i w końcu znalazłam dziewczynę, która się na tym zna. Uwierzcie mi, że po roku moje paznokcie wyglądają zupełnie inaczej niż przed wizytami u niej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam lakiery z makear i gdyby nie odrosty to ja nie wiem czy bym je w ogóle ściągała. Trzymają się na prawdę długo no ale ze względów estetycznych co 3 tyg muszę robić nowe. Mimo tego, że lakiery dobrze trzymają się paznokci to dobrze też schodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu kup dobry lakier do paznokci, wtedy hybryda nie bedzie ci potrzebna :) u mnie mega dlugo trzyma sie ice chic z golden rose :) a efekt tafli lodu, jaki tworzy na paznokciach- fenomenalny :) no i kolorow jest masa do wyboru. sama mam juz sporą kolekcję w swojej kosmetyczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dobry lakier to nawet i 6 tygodni! tylko wyobraź sobie jak to z odrostami będzie wyglądać... tragedia :D dlatego i tak będziesz nowe robić co 2-3 tygodnie więc ważne aby tyle wytrzymały. Spróbuj MakeAr, dziewczyny też tu polecały. Jest bardzo dobry jakościowo i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby odprysnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na moich paznokciach najlepsze niehybrydowe lakiery bez lampy takie z gornej polki za 40zl za butelke mam uwaga...pare godzin.Mam taka specyfike paznokci ze odpryskuja same po paru godzinach zwyklego zycia nie pisze o myciu garow bo bym polowy nie miala.2lata temu kupilam sobie zestaw do m.hybrydowego plus lakiery itp-cosmetic zone.Nie wierzylam ze moge miec kolor nawet 3,4dni.U innych osob pewnie trzymaja sie z 2tyg ale u mnie i tak b sie ciesze ze mam lakier w idezlnym stanie 3dni.I nie matowie plytki rezygnuje z tego.Jak mam hybryde paznokcie ladnie rosna.Wystarczy ze chodze dzien bez paznokcie sie lamia.W tym roku w wakacje mina 2lata jak robie man.hybrydowy.Maluje bez przerwy.Nie wyobrazam sobie ze mialabym wrocic do zwyklego szajsu ktory i tak mimo 40zl schodzi.Poleczm neonowe kolory bo slucznie sie nakladaja i dlugo wytrzymuja.Jestem perfekcjonistka wiec 2tyg odrost nie wchodzilby w gre.Poza tym kolor tez musi pasowac do ciucha.Taki kolor na 2tyg widze jedynie biały lub ecru. Generalnie hybryda jest super i polecam kazdej dbąjacej o siebie kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli są dobrej jakości to mogą długo wytrzymać, ale i tak średnio ściąga i nakłada się nowe co około 2-3 tygodnie. Mój MakeAr mam już 3 tygodnie i gdyby nie ten okropny odrost to pewnie bym nic nie robiła, bo trzyma się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam lakierów hybrydowych firmy Indigo i powiem szczerze że wytrzymują od 4 nawet i do 6 tygodni, nie ma żadnych odprysków kolor jest nie naruszony. Paznokcie po umiejetnym zdjeciu lakieru są nie pomniszczone. Ja zazwyczaj noszę lakier około 3 tygodni i ściągam bo mi się nudzi i nakładam nowy jestem mega zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto. u mnei wytrzymala ok 2 tyg,fakt na poczatku byl; efekt piorunujacy ale potem nie było juz tak fajnie. jak zaczyna schodzic to trzeba isc robic odrosty bo ten paznokieć "odchodzi" od góry i jest to takie nieprzyjemne... co chwila zahaczałam o cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikula7
Dziewczyny przedłużałyście sobie kiedyś paznokcie hardem z semilaca? ile można najwięcej przedłużyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Semi Hardi służy do przedłużeń maksymalnie 5 mm. Jeśli chce Pani przedłużyć paznokcie można go nałożyć nawet 4 warstwy. W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońkaa
Ja nakładam dwie warstwy i paznokieć ładnie się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara88
Jaka jest data ważności lakieru hybrydowego z semilaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest dobrej jakości to powinna wytrzymać nawet do 6 tygodni. Kiedyś z ciekawości sprawdziłam na paznokciu na malutkim paluszku lakier z MakeAr i dokładnie miałam go 33 dni, ale już okropnie wyglądał, więc ściągnęłam, bo aż wstyd! :D ale chciałam sprawdzić trwałość i dlatego tej marce ufam od tamtej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×