Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hybryda ile wytrzymuje na paznokciach warto założyć?

Polecane posty

Gość Mamoam
Mi hybrydy z La Femme zamówione z ich sklepu https://www.lafemme.pl trzymają z 2-3 tygodnie spokojnie. Mogłyby i dłużej, ale mi szybko paznokcie rosną ;) Nie odpryskują ani nie pękają przez ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam kilka razy już MakeAr na paznokciach i trwałość to szczerze nie jedyna ich zaleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, tylko sprawdzone lakiery wybieraj. Można zwalać winę na złe wykonanie czy coś, ale jakość lakierów też ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze tak, wlasnie te makeAr sa superanckie, wczesniej tylko semilac stosowalam, mam zreszta kilka lakierow jeszcze i na serio, lepsze te pierwsze, mi jak wielce ich nie maltretuje, to i na 3 tyg starcza, choc zazwyczaj robie troszke czesciej, ale to dlatego, ze jakis ciekawy wzorek znajde i chce miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie polecam. mega niszcza plytke i aceton pali skóre wokol plytki.. wiem co mówie, bo stosowalam regularnie przez rok. nie popelnie juz tego bledu. chcesz zrobic sobie na wakacje - ok :) wygodne. ale na dluzsza mete odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monissska
mi semilac wytrzymuje bite 3 tygodnie, a byłoby i dłużej gdyby nie wkurzający odrost.. :) zdejmuje wtedy z reguły kolor i nakładam nowy. zamawiam zawsze z www.topdrogeria.pl a co co skórek to sprawa wygląda tak, że faktycznie aceton wysusza ale po coś są kremy do rąk i skórek i oliwki.. :) trzeba nawilżać i będzie dobrze mani wyglądał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mojej b.tlustej plytce hybryda wytrzymuje w ladnej nienaruszonej i idealnej formie trzy dni.Robie sama ale i u kosmetyczek tak samo krotko sie trzyma.Tyle ze u mnie to super dlugo i i tak jestem happy.Bo zwykle lakiery tzn.np Essie ktore kosztuja okolo 30zl i sa niby ekstra trwale trzymaly sie u mnie...godzine.Tzn.malowalam paznokcie przed wyjsciem.Koszmar suszenia i trwalo to z godzine.I nic nie robiac tylko bedac w racy czy w miescie juz po fodz.lakier odpryskiwal.Mam tak fatalna plytke. Hybryde robie jyz trzeci rok regularnie.Paznokcie nie sa super po zdjeciu lakieru ale tez lepsze niz po zwyklym.Hybryda nie barwi plytki co jest plusem.Dla mnie to super wynalazek.Dla kogos dla kogo wyglad ma znaczenie ladne paznokcie sa wazne.Nie jakis priorytet w zyciu naturalnie :)Jednak sa dopelnieniem ladnego wygladu. Uzywzm Cosmetics zone.Bez rewelacji ale powiedzmy ok.Szybko schodza po zmywaczu.7ml kosztuje 20zl wiec ok. Generalnie dla mnie hybryda to hit. Czekam na dostepnosc manicuru tytanowego bez ingerencji lampy uv albo lakieru w sprayu. Czy ktos cos wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga83
Ja paznokcie hybrydowe robię sama. To jeden z moich ulubionych kolorów https://www.amfora.pl/semilac-062-poppy-red-7ml-948858/ , ale paleta barw u poszczególnych producentów jest tak szeroka, że każda znajdzie coś dla siebie. Jeśli chodzi o trwałość to u mnie przez ok. 2 tygodnie paznokcie wyglądają "jak nowe". Potem pojawia się odrost i co ok. 3 tygodnie robię nową. Polecam, bo moje dłonie zawsze ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aannkaa
To zalezy w sumie od wielu czynników;) Płytki, bazy, lakieru hybrydowego itd. Ja od jakiegoś czasu kupuję tylko lakiery z MakeAr i jak do tej pory one utrzymują mi się najdłużej bo spokojnie 3-4 tyg mam i gdyby nie odrost to pewnie i dłużej bym wytrzymała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U rąk mam około 2-3 tyg a u stóp miałam w wakacje ponad 5 tyg i też właśnie te z makear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tyg? to możliwe? w sumie u stóp nie moczy się tak paznokci i jednak chyba wolniej rosną. Muszą byś naprawdę trwałe te lakiery, cały czas były błyszczące itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje lakiery z MakeAR trzymają do 3 tygodni bez problemu, dłużej nie zdarzyło mi się trzymać, bo odrosty nie są za ładne... ale z tego względu warto zrobić :) masz spokój na co najmniej 3 tygodnei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tam zawsze nawet po 2-3 dniach coś odpryśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wiem co Ty z nimi robisz, że Ci odpryskują po kilku dniach. Może używasz złych lakierów. Zainwestuj w dobry lakier (np. ten ww makear) i będziesz miała z głowy. Malujesz nim dwa razy i paznokieć jest super pokryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luska masz rację dobry lakier to podstawa, ja na początku miałam takie z zestawem z lampą to bez porównania, może i tanio za nie dałam ale co z tego jak właśnie miałam je max ponad tydzień. Makear mam już 3 tyg ale jeszcze dochodzę do piątku i zrobię sobie za razem na święta i sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrze sobie ze te MakeAr pare zł tansze niz Semilac ale trudno znalezc swatche kolorow w internecie.. Jeśli faktycznie tak super się trzymają to może zaryzykuję, na Semilaca nie narzekam ale niektóre kolory nie wytrzymują tych 2 tyg, zdarza się, że po ok. 12 dniach zaczynają od góry odłazić, okropnie to wygląda jak od paznokcia odchodzi taki płat. Dam bardzo, żeby skórek nie było ani nic. Mam też Color Zone, sa tansze ale nie ma z nimi tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosne te reklamy makear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza90
Wszystko zalezy od lakieru i od tego jakie masz codzienne obowiazki. Bo wiadomo, ze przy codziennym zywaniu naczyn itp szybciej moze zejsc lakier. Ja np przestawiłam sie na lakiery w effective nails i mam wrazenie, ze dłużej mi trzymaja niż te ktore kupilam w zestawie z lampa (nie pamietam marki). W kazdym razie wg mnie hybryda jest znacznie lepsza od zwyklego lakieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam nikogo kto raz by zrobił hybrydę i z niej zrezygnował. To mega wygoda, ze paznokcie robisz niemal raz w miesiacu. Nawet drogo nie wychodzi, bo ja np. robię sama w domu. Zestaw mam z neonail kupiony za 199 zł a do tego mam 5 lakierów, więc jest w czym wybierać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się moje hybrydki z makear trzymają ponad 3 tyg. Chociaż i tak czasami zdejmuję je wcześniej bo ten odrost jest nie do przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fikkk
U mnie bardzo podobnie. Ja robię sobie sama w domu, wszystko zależy od sposobu przygotowania płytki no i dobrej bazy i topu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na makearu ok 4 tygodnie śmiało bez odpryśnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hybryda jest bardzo wygodna i łatwa w wykonaniu. Malujesz jak normalnym lakierem tylko utwardzasz go w lampie. Polecam fajne produkty z makear bo nie uczulają i na prawdę się dobrze trzymają. Jak ktoś dopiero zaczyna swoja przygodę z hybrydami to będzie mu wygodnie malować bo mają dobrze wyprofilowany pędzelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak kupię ten wibo gel,baze i nablyszczacz i utwardzacz to da radę na bardzo miękkich paznokciach? Głównie chodzi o to żeby przetrwały próbę i nie pekly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię i kosmetyczki, regularnie co trzy tyg. Trzymają się różnie, ostatnio zauważyłam, że po 5 czy 6 dniach odwarstwiaja mi się, tzn mogę je ściągnąć w jednym kawałku! I nie wiem o co chodzi? Kosmetyczka mówi, że nie zmieniła lakierów ani bazy, no ale żeby tak się działo? O co chodzi? Sama sobie nie zrobię, bo jestem totalnym beztalenciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście ODRADZAM - założyłam raz i owszem super wygląda po ok 10 dniach sa odrosty wiec nawet jakby mogły być dłużej to i tak brzydko to wygląda. Więc ściągnęłam w zakładzie kosmetyczbym i paznokcie były jak papier. Zwijaly się, pekaly od każdego ruchu nawet od poprawienia włosów! Przez kilka miesięcy liczyłam przeróżnymi specyfikacji i obcinalam na mega krótkie. Jednym słowem i u mnie to była katastrofa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 2x u nie robię. Po pierwsze, to na rękach po tygodniu jest taki odrost, że wygląda to niechlujnie, a na tydzień to szkoda zachodu z tym nakładaniem pierdyliarda warstw i później moczeniem w acetonie i skrobaniem płytki. Zresztą większość kobiet chodzi z tymi odrostami i sorry, ale to nie wygląda lepiej niż zwykły lakier z odpryskami. Gruby pazur i odrost- szyk że hej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam raz i podziękowałam, po dobrym tygodniu jest już widoczny odrost i trzeba zmywać, albo się sama z tym paprać, albo do kosmetyczki, szkoda czasu, pieniędzy i paznokci. Maluję zwykłym ok raz na trzy dni i mi to odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie hybryda firmy Makear trzyma jakieś 3-4 tygodnie. Jak dla mnie rewelacja, bo nie trzeba ciągle malować paznokci, a jeszcze z tej firmy lakiery dobrze kryją i mają ładne odcienie. Teraz jestem największą fanką odcienia Lollipop 537 i 529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×