Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lelen

Praca lekka i mało stresująca,czy znajdę taką gdzieś za granicą?

Polecane posty

Gość Lelen

Drodzy emigranci,proszę o poradę. Mam 32 lata, mieszkam w Warszawie,mam wykształcenie wyższe,ale bezwartościowe za granicą. Pracuje w średniej wielkości firmie. Moja praca jest męcząca intelektualnie i stresująca. Po pracy czuję się wyprana i nie mam ochoty już na nic,na żadne swoje pasje,których już właściwie nie mam,bo czuję się wypalona . Chcę tylko,żeby dać mi spokój. Zarabiam 5 tys. netto. Czy to jakieś kokosy?Dla mnie nie przy cenach warszawskich. Marzy mi się praca niezbyt wyczerpująca psychicznie oraz niezbyt męcząca fizycznie. Ale wiem, ze za taką pracę w Polsce to tylko nędzne zarobki. Myślę więc o emigracji, o spokojniejszym życiu,z dala od zawistnej polskiej mentalności oraz strachu o utratę pracy czy chorobę (przeszkadza mi w Polsce brak zabezpieczenia społecznego). Myślicie,że mam szansę na taką pracę?I jaki poziom życia można utrzymać przy wykonywaniu takiej pracy?Czy będzie dużo niższy czy taki sam jaki mam tutaj z moimi zarobkami?trochę brak mi wiedzy o relacji cen do zarobków oraz o wysokości zarobków na poszczególnych stanowiskach w innych krajach,dlatego pytam Was.W jakim charakterze byście szukali pracy i w jakim kraju?Może podacie swoje przykłady?Znam angielski na poziomie C1/C2, mam CPE, swobodnie rozmawiam na każdy temat,czytam z pełnym zrozumieniem także teksty naukowe.Niemiecki - podstawy,ale sporo rozumiem z tekstu czytanego, z mówieniem gorzej.Ale jestem chętna do nauki. Bardzo proszę o jakieś komentarze,rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ealigu w londynie mam pokój jak coś, wyslij mi swoja fotke na kiciak@10g.pl dogadamy sie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelen
chcesz moją fotkę?nie szukam sponsora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylem w uk i chce jechac znowu na wyspy.Rowniez jestem z wawy. Jak chcesz porozmawiac to napisz nowezycie777@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie pobawie sie twoim tyłeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam 32 lata Tomek szukam lżejszej pracy chętnie w Niemczech mój e-mail: tom132111@wp.pl No i łapka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×