Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odnosnie wynajmu

Polecane posty

Gość gość

Moja przyjaciolka z daleka chce sie u mnie zatrzymac na miesiac z powodow zawodowych. Nie ma problemu, ale zastanawiam sie jak powinna wygladac strona finansowa. Czy ona moze oczekiwac, ze bede ja goscic przez ten czas? Czy powinnam ja policzyc jedynie za rachunki? Rynkowa cene wynajmu? Doradzcie, poniewaz nie wiem co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podzielila rachunki i jedzenie. Albo niech kazda kupuje wlasne. Tez mieszkalam kiedys u kumpla i przeciagnelo sie dluzej niz myslalam. Sama zaoferowalam podzial kosztow wszystkich oplat, a jedzenie kupowalam swoje. Tylko tak jest uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standardowa cenę wynajmu w twoim mieście + jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czulabym sie dobrze zarabiajac na przyjaciolce. Co innego pokrycie swoich kosztow, a co innego dodatkowe zarabianie na kims bliskim tym bardziej w sytuacji tymczasowej. Nie wiem jak inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinnaś noc mowić skoro jesteście przyjaciółkami to ona sama wie co i ile . Jedzenie wiadomo ale koszty czynszu jak sama się nie dołoży to ja bym milczała . Nie wiesz co tobie życie przyniesie i jął ona bedzie mogła ci pomoc. Jak chcesz aby płaciła koszty rynkowe to jęk załatw mieszkanie u kogoś obcego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×