Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAMILWWW

zawsze warto walczyc o siebie

Polecane posty

Jestem cpunem alkoholikiem i wiem ze warto chociarz czasem mi juz sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO FAJNIE A TERAZ W*********JJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do zakładu odwykowego leczenia alkoholowego ZOLA we wsi Woskowice małe poczytaj o ZOLI i sprawdź gdzie jest ta miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja to przeszedłem sa wzloty i upadki wszystko wiem . Nie mam wstydu po prostu warto walczyć o siebie w każdym aspek ie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
Woskowice małe są w województwie opolskim w powiecie namysłowskim w gminie namysłów Kamil WWW może warto spróbować jeszcze raz aż do skutku inaczej tak łatwo nie wyjdziesz nie życzę ci źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem w ośrodkach na AA mylę ze warto bylo skorzystać z ośrodka ale teraz sam pracuje nad sobą . Takie pisanie mi pomaga nawet ... Jak sie porządnie zglebi wiedze na swój temat to można wyjść . Mialem upadki a nie chce sie zamienić w osobę ktoś jeździ ciągle na terapie do ośrodków . Ważne dla.mnie sa alternatywy dla cpania i picia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jak sie z tego wyjdzie poznaz nowe osoby i później olewają jak sobie uswiadomia na czym.polega twój problem naprawde, jak sie upadnie znowu i osiągnie dno a często te dno trzeba osiągnąć zeby napeawde chcieć to zostawić . I ja właśnie zaczynam sie odbijać znowu sam bez tych nowych osób.ajeszcze gorsze jak odmawiasz picia i trawki to maja cie za nieudacznika. A ciężko się w pracy przyznać przez co przechodzisZ. T takie zdwrzenie z realiami po osrodku . I znowu buduje swoją wartość z nowymi doświadczeniami i mowie wam ze warto . Ale mityngi Aa dalej mi będą potrzebne i jakies rozmowy zeby nie poczuć sie silnym i nie zapomnij kim się będzie do końca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×