Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepogodzony z tym

Czemu tak jest, że często fajna dziewczyna ma niefajną przeszłość seksualną

Polecane posty

Gość Niepogodzony z tym

Dziewczyna wydaje się wrażliwa, dobra, sympatyczna, pomocna, ciepła, uśmiechnięta i do rany przyłóż, a okazuje się jej życie seksualna było aż zbyt bujne. I to niestety wszystko psuje, może to co napiszę będzie płytki, ale: ona od razu w moich oczach przestaje być tak wartościowym człowiekiem, za jakiego ją uważałem. Aż płakać wtedy się chce, bo to tak, jakby umarła. Z jednej strony bardzo jej pragnę, z drugiej wiem, że nie mogę z nią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałes ze jest taka fajna bo zgromadziła doswiadczenie poznala męskie potrzeby i teraz wie co jest dla faceta wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z jednej strony najlepiej takie omijać z daleka bo ciało raz puszczone w ruch zawsze będzie się puszczać..., a z drugiej podobno prostytutki to najlepsze żony i matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z trzeciej jak się w młodości nie puszczała to na starość będzie... one tak mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż zbyt bujne - dla każdego moze znaczyc to co innego, moze jeste przewrażliwiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzeczywiście przerażające, kobiety lubią seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSS
17.17.zastanawiam sie skąd mas takie informacje na temat jej życia sexualnego?Wkurza mnie takie gadanie bo widzisz o mnie tez takie idiotyzmy z palca wyssane krążą i nawet nie wiem skąd to sie wzieło bo moj maż nie dosc że był moim pisrwszym to na dodatek nigdy go nie zdradziłam .Tylko że co to daje jak dwie osoby w moim życiu bruzdzą i rozpuszczają o mnie fałszywe tresci ,z jednej strony kuzynka męża (podła i zboczona)która sama od zawsze go buntuje i sie do niego łasi a z drugiej strony wszyscy ci ktorych odrzuciłam bo nie jestem łatwa wiec w ten sposób sie mszczą.Przez długi okres byłam tym załamana i płakałam po nocach bo jrstem bardzo porządna wierna i wierząca ,teraz jednak odpusciłam bo bym sie predej wykonczyła.Fakt faktem jest to raniące i niesprawiedliweo procz tego ze krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Co to jest bujna przeszłość seksualna? Plus 10? Plus 20? Plus 30? 😴 Wartości kobiety nie mierzy się pojemnością jej ci=py. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co według ciebie znaczy zbyt bujne życie seksualne? Może opowiesz więcej na jej temat żeby można ci było pomoc wytłumaczyć ten problem ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do  CzwarteImperium
Cześć CzwarteImperium. Owłosiony trójkącik nadal jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZwarteImperium 20:37 No ale jednak dobrze gdyby ci=pka była ciasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×