Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Takie proste, a tak przyjemne

Polecane posty

Gość gość

Co prawda rzadko, robię tak: Gdy ona ułożona już do snu, nakryta kołdrą, przystawiam krzesło tuż koło łóżka, u jej stóp. Siadam i siedzę. Ona w końcu pyta: co się dzieje, o co ci chodzi? A ja nic. Siedzę i nie odpowiadam. Siedzę i milczę. Powoli zaczyna się okazywać, że wie o co chodzi. Odchyla kołdrę. Zdejmuje spodnie piżamowe. Rozchyla uda. Ja się wpatruję pomiędzy nie. W niej podniecenie narasta. Czubkami palców dodatkowo rozchyla i tak rozchylającą się szparkę. Kładę się między jej udami, wsparty na łokciach, głowa tuż. Patrzę, patrzę i patrzę. Widzę jak z podniecenia nabrzmiewają jej mniejsze wargi sromowe. Rozchylają się i odsłaniają wejście do pochwy. Co kilka chwil te wejście spazmatycznie zaciska się. Kątem oka widzę też, jak pod górą piżamy wyprężają się jej sutki. Pomiędzy jej większymi wargami sromowymi, gdy zamknięte, jest zawsze nieco wilgotno, tak jak u mnie pod napletkiem. Teraz zaczyna wysychać. Ciepłe i odkryte wysycha w kilka minut. Tak suchutkie te całe terytorium to rzadkość. To szczególna okazja dla szczególnej rozkoszy. Po prostu do łaskotania. Dającego jej taką inną rozkosz niż zwykła seksualna. Opuszkami palców. Super delikatnie. Rzęsami mrugających powiek. Wąsami. Wargami. Suchymi! Nawet wewnętrzna powierzchnia większych warg sromowych, teraz dostępna, bo rozchylone jej paluszkami, jest tak rozkoszodajna jak nigdy normalnie. Te przyjemności powodują jednak stopniowo naturalny skutek Z wejścia do pochwy pulsująco zaczynają się pojawiać kolejne "falki" krystalicznie przezroczystego płynu. Zapraszającego: chodź, wejdź, będziesz z moją pomocą gładziutko się wślizgiwać do wnętrza ciała swojej dziewczyny. Dalej już nie na sucho. Na mokro. Normalnie. Prawda, że to bardzo proste? Bardziej proste niż tutejsze wymysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh....jaki miły początek dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavenn
Niestety, ale dla niektórych kobiet o wiele bardziej skuteczne będą jednak owe "wymysły". Wszystko jest zależne... Mi przykładowo wystarczy mocniejszy chwyt, lekkie muśnięcie albo stanowczy uścisk na szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Posuwanie w doopcię przez innego faceta jest takie proste , a tak przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×