Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robert_z_rajchu

wracać czy nie wracać

Polecane posty

Gość robert_z_rajchu

Mam dobrą pracę w Niemczech i dostałem teraz bardzo dobrą ofertę w Polsce. Jestem w DE od 5 lat i zastanawiam sie co robić. Standard mam praktycznie i tu i tu taki sam (o kase nie musze sie martwic), no w PL troche lepszy bo mam swoje mieszkanie we Wroclawiu wiec wynajmowac nie musze.. Nie wiem czy lepiej siedziec w ciapatym kraju czy w Polsce PiS-u kraju 1000 kosciolow i jednej autostrady.. Jakies pomysly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol ma na pewno jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL wszystko jest taniej. Zdrowa zywnosc piekne lasy i jeziora. A co wy macie w tym deutschland kraju adolfa h. Samych ciapatych co teraz pelno na ulicach chodza i gwałca kobiety. Codziennie kogos nozami atakuja. Jak dobrze ze jestem juz w PL. Tutaj biało na ulicach a nie czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to s****wo Nic sie nie zmienilo .Prace rzedu 2tys.Ludzie sfrustrowani brakiem kasy .Kobiety lecace na $$$. Do Polski to tylko na urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze mozesz miec teraz dobra prace w Polsce to nie znaczy ze zawsze bedziesz ja mial. W tym kraju najsilniejsza dziedzina gospodarki do dyskonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uka najsilniejszą dziedzina są corner shops i psie kupy na chodnikach he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100tyś euro
w PL nikt nie podnosi psich kup, i nasrane jest WSZĘDZIE, niemcy to normalny kraj choć ciapatych troche naszło ale wystarczy się przeprowadzić troche i tych ich mord nie trzeba oglądać, PL to jeden wieli burdel i przekręt pod każdym kątem, jak masz stalowe nerwy to jedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niemczech normalnie? A gdzie? Uchodzcy gwałca kobiety codziennie. Nory zwane kawalerkami w monachium do wynajecia za 600euro. Wstyd. W polsce jestem u siebie, sami biali na ulichac, serce sie raduje. Z ataka polske walczył piłsudski. A nie za multikulti latajace z nozami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niemczech normalnie? A gdzie? Uchodzcy gwałca kobiety codziennie. Nory zwane kawalerkami w monachium do wynajecia za 600euro. Deutsche wirtschaft. Wstyd. W polsce jestem u siebie, sami biali na ulichac, serce sie raduje. Za taka polske walczył piłsudski. A nie za multikulti latajace z nozami. Gnijcie w rajchu BUAHAAAAAAAAAAAA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestac p******ic na kazdym temacie, ty k***a wiadomosci na jedynce nie ogladaj co za zjeb mieszkania sa super tam idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co co chodzi ropniaku powyzej? Plujesz gownem jak z kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za kukizem popieram pis nienawidze po jestem za tymzebts zostal w de daleko od 1000 polskich kosciolow w kraju 1000 meczetow ta oferta na pewno sie nie zmarnuje wiec zostan w de ze swoimi przypalanymu bracmi skoro tak cie bola koscioly w pl :) p.s jestem niewierzacy mieszkam tu i jakos mnie to tak nie razi ale ty widocznie zyc nie mozesz wiedzac ze sa ludzie ktorzy wierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert_z_rajchu
napisalem o tych kosciolach w przenosni. Sam jestem wiezacy ale martwi mnie to ze w Polsce gospodarka nie ma sie za dobrze i dlatego praca nie jest pewna i wielu polakow pracuje za smieszne pieniadze. Dodatkowo mieszanie sie kosciola w polityke uwazam za totalna porazke, nie swiadczy to dobrze o PL. A ta cala szopka ktora PiS odstawia z kosciolemi Rydzykiem zostawie bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto wracać. Do tego durnego kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burdelu to jest w twoim patologicznym domu smieciu emigracyjny. Niemcy normalny kraj buehahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha. To tylko taka antypolska kurfa jak ty mogła to napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol, nadal w akcji. ty to masz cos z glowa. Powinienes isc do psychiatry, na psychologa juz za pozno. Lecz sie czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrcaj do PL, ja tam nie narzekam. Zarobki coraz wieksze miasta pieknieja, ogolnie duzy pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myk
Dnia 23.03.2016 o 15:01, Gość gość napisał:

wrcaj do PL, ja tam nie narzekam. Zarobki coraz wieksze miasta pieknieja, ogolnie duzy pozytyw.

No i Polacy bogaci jak nigdy w historii. Tysiące luksusowych domów w budowie a najnowsze modele samochodów śmigają po autostradach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak ktoś chce wegetować zamiast żyć to niech wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×