Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Emili06

Btat mojego chłopaka mi dogaduje

Polecane posty

Witam wszystkich :) Mam taką dziwną sytuację jestem z chłopakiem 1,5 roku ja mam 20 lat on 23. Często u niego zostaję mieszka z mamą 17 letnim bratem i matki facetem ( ponieważ mojego chłopaka tata zmarł 2 lata temu ) i niby wszystko ok ale często mi dogaduje albo żebym dom posprzątała albo jeść mu zrobiła albo rybki nakarmiła mówi że siedzę i nic nie robię no ale kurde co można w cudzym domu robić co nie bądź posprzątam ale bez przesady ;) Potrafi mi powiedzieć " jesteś durna " albo coś w stylu że długo u nich jestem. Ostatnio była taka sytuacja że tam byłam bo z chłopakiem poszliśmy na zarobek drzewka sadzić od nich było bliżej i zostawił mnie u siebie na tę parę dni coś się zaczął jego braciszek rzucać a mój chłopak mówi żeby się odczepił ode mnie a on " Ty jej tak nie broń bo całkiem Ci w głowie namieszała " A na drugi dzień po tym jak wróciliśmy z roboty z chłopakiem to powiedział " Zastanów się czy jest sens ten wasz związek dalej ciągnąć " no masakra czasami. A dzisiaj też mówił żebym mu jedzenie zrobiła że coś tam a mój chłopak z podniesionym głosem " Nie krzycz na nią " W sumie tyle bym tam nie była ale mam wredną matkę wyzywa mnie chce mi wszystkim rządzić że mam się zaręczać wtedy kiedy ona chce ślub też a dziecko przed ślubem broń Boże bo wstyd i że u chłopaka na weekendy jestem to tym też jej robię wstyd wyzywa mnie od kur... szm.. itd wypisuje do mnie nie wiadomo co jak u niego jestem do niego tak samo pisała że jest patologią itd. Dlatego wolę być u chłopaka ale teraz przez jego brata nie co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×