Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety mylnie sądzą, że zakochują się w osobowości, ale one tworzą obraz charak

Polecane posty

Gość gość

teru, na podstawie wyglądu, tylko od tego zależy jak jest postrzegany przez nie facet i za jakiego go uważa. To jest nieświadome, ale wszystkie cechy charakteru, jakie ma partner są dopisywane na podstawie aparycji, a czy zgodne z prawdą to już losowy czynnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłemu przypisywałam takie cechy: - pomocny - bo zawsze mi pomagał, jak go poprosiłam i jak go nie prosiłam (na stopie koleżeńskiej jeszcze byliśmy) i widziałam, że pomaga też innym - opiekuńczy - zawsze się denerwował, kiedy robiłam coś, co mogło mi zaszkodzić, pilnował, czy jem (bywa różnie), itp - zabawny - rozśmieszał mnie (nie wyglądał śmiesznie) - inteligentny - wywnioskowałam to z rozmów z nim (z wyglądu na pewno nie wygląda na jakiegoś inteligenta, prosty chłopak robiący na produkcji, ale wystarczy porozmawiać) - zaradny - bo dużo potrafił zrobić, naprawić, itd. Wierz mi, że na podstawie wyglądu tych cech nie można przypisać. Czasem można komuś po wyglądzie przypisać opiekuńczość, czy łagodność (choć nie zawsze słusznie), ale on akurat tak nie miał. Ostre rysy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tak szybko brzydną, że tu nie ma na co zwracać uwagi ;) nie będe co chwila wymieniać na zgrabnego 20latka, Madonną nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni też :) Mówię facetowi, że bywam wredna, a on na to: "Niemożliwe, ty nie możesz być wredna, jesteś taka urocza!". Na drugi dzień trzymam już go pod obcasem, rządzę się, grymaszę, a on dalej twierdzi żem urocza. Tak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ oczywiscie że chodzi tylko i wyłącznie o wygląd, sex i pieniądze.. tak było jest i zawsze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żem urocza ? Ze wsi jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
Żem urocza ? Ze wsi jesteś ? >>ide o zakład że jest z malopolski niekoniecznie ze wsi jest wiele miast w których tę partykułę się stosuje to się regionalizm nazywa chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×