Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćinka12

wstydliwosc i wyglad etc

Polecane posty

Gość gośćinka12

witam. ! wiem ze takie tematy istnieja ale chcialam cos dodac od siebie . Moze jestem jedyna taka z dziwnymi problemami. Zaczne od tego ze mam faceta troche jestesmy ze soba . Problem tkwi w sexie heh. Nie jestem super w lozku to juz wiem . Nie lubie dominowac bo cos mnie zablokowalo chyba ktos. Jestem raczej bierna i zamknieta niestety . kiedys facet powiedzial ze nic nie robie albo rzadko ale ok mimo tego byl zadowolony. Ja zawsze mialam i mam niska samoocene. Minal jakis czas aja zaczelam miec coraz wiecej checi na sex . zaczelam go namawiac zachecac ale niestety zaczal mi odmawiac . myslalam ze kogos ma itp ale nie to nie bylo to . Jak facet moze odmowic kiedy dziewczyna zaczyna sie otwierac ? facet niby wyrozumialy... Niestety to cos czego sie spodziewalam nie jestem juz atrakcyjna dla niego. to smutne jest uslyszec od faceta ze mam boczki ze bral mnie taka jaka bylam kiedys czyli szczuplejsza. Tak twierdzi ze mnie kocha ale byloby super jakbym schudla. staram sie ale szybko trace zapal ale dla niego to nic. jak mam miec motywacje jak slysze takie cos. o ze tu ma ze tu. strasznie mnie tym zranil bo wiem jaki jest powod ze nie chce . Wiem ze facet tak nie powinnien powiedziec. Teraz jestem bardziej zablokowana ze sexu juz nim niechce bo nie czuje sie atrakcyjna . Dlatego zapytam Was dziewczyny jakbyscie sie czuly na moim miejscu ? Czy wolicie taka szczerosc do bolu ? i to Was motywuje bo wg mnie facet moze byc szczery ale moze powiedziec troche delikatniej typu piekna jestes bylo by fajnie jakbys pocwiczyla czy jakos tak ale mimo tego jestes piekna i nie musisz tego robic..i to by mnie bardziej zmotywowalo bo mimo moich boczkow czulabym sie piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mi powiedział, że już nie jestem dla niego atrakcyjna, że go nie podniecam, to dla mnie byłby to koniec. Takie słowa, po prostu by mnie zablokowały. Jasne, moge schudnąć, ale dla siebie i nawet po schudnięciu nie chciałabym, żeby mnie dotykał. Faktycznie przytyłaś? Ile? A on? Dba o siebie? Zdrowo się odzywia? Ćwiczy? Cały czas wygląda tak, jak na początku związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest wina wstydliwości i kompleksów, a przynajmniej nie w 100%, ten twój facet kompletnie nie potrafił do ciebie dotrzeć, sprawić abyś mu zaufała i uwierzyła ze faktycznie jest z tobą bo cię kocha i mu się podobasz. Ten facet na pewno cię nie kocha, co najwyżej gdy brał się za ciebie to kochał twój wygląd, ale na pewno nie ciebie. Szkoda czasu na kogoś takiego i polecałbym zasadzić mu kopa w dupę i znaleźć sobie kogoś normalnego, ale ty raczej tego nie zrobisz bo będziesz bała się że zawsze będziesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka12
Wg niego dziewczyna musi dbac o siebie i boczki nie sa atrakcyjne bynajmniej dla niego. Faceci to wzrokowcy taka jest prawda. Moja waga jest normalna nie mam nawet nadwagi tylko te boczki itp. Do konca sie nie akceptuje jak wygladam wiec jest proste rozwiazanie cwiczyc i dieta . Cos robie ale roznie to bywa slomiany zapal. Jesli chodzi o niego to chodzi regularnie na silke i dobrze wyglada . Dlatego chcialby tez zeby jego dziewczyns wygladala.czasami mysle ze ma obsesje na punkcie wygladu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka12
Nie raz mi mowi ze mnie kocha i mu zalezy . Czasami mysle ze sie nie dobralismy... . Odbylismy rozmowe przeprsil mnie za jego zachowanie ale niesmak pozostal. Tlumacxyl ze nie chcial mnie zranic tylko cos uswiadomic i zakomunikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omijac takich szerokim łukiem. mialam podobnie, jak mnie poznał ważyłam 55 kg, po jakims czasie zaczął marudzic, że za gruba a ja waże mniej niż w chwili poznania, wiec mu powiedzialam spierdd.alaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to wzrokowcy, a kobiety to nie? To kobietom zdecydowanie bardziej zależy na wyglądzie faceta, bo jeśli chodzi o uczucia to wygląd schodzi na dalszy plan, dlatego mężczyźni na żony biorą sobie zupełnie inne kobiety niż na dziewczyny dla zabawy. A jeśli jemu aż tak bardzo zależy na wyglądzie i mu się nie podobasz, to po jaką cholerę ciągniesz ten związek dalej? Zapewne za jakiś czas będziesz chciała mieć dziecko i nie wiem czy twój facet wie, ale większość kobiet w tym okresie przybiera na wadze i co wtedy? Zostawi cię bo przytyjesz kilka kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka12
Oczywiscie wyglad to nie wszystko . Ale jest ze mna prawie 4 lata tzn ze musialo mu byc dobrze ze mna. Akceptowal mnie to jak wygladalam ale ze wg niego przez rok nic nie robilsm to w koncu powiedzial co mysli. Przy okazji juz nastolatka nie jestem . Po tym co mi powiedzial o tym jak wygladam troche mnie zasmucilo i moze przesadzam moze nie... ale wiem jedno sama musze pracowac dla siebie nie dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedział Ci tego co mysli w sposób delikatny, przesadził. Wszystko mozna powiedziec na kilka sposobów. Bardzo lubię puszyste kobiety, jesli maja ładna twarz - takie bym dymał. Musisz sobie chyba znaleźć innego faceta lub szczerze z nim porozmawiać, czy Cie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale matematyka mowi sama za siebie, 51,9 a 55 kg to jest różnica. o boze to gdzie on mial oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka12
Nigdy nie powiedzial ze jestem gruba tylko ze byloby fajnie jakbym cos z tym zrobila bo np tylek sie zlewa z tymi sorry bocxkami i to nie wyglada atrakcyjnie. Ja mu wtedy odpowiedzialam ze musi mnie akceptowac jak wygladam skoro kocha co on na to wcale nie musi i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest poy*****, moze jemu sie szara komorka zlewa z prąciem i musi coś z tym zrobic, huh? olać fajucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka12
No wlasnie przesadzil... zapewnia ze kocha. Zobaczymy co z tego wyniknie . Czy nasze relacje sie poprawia. Wiem tyle ze mi zalezy na nim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co by było jakbyście byli starzy. On chyba by nie mogł na Ciebie patrzeć. Jesli kogos sie kocha, to akceptuje sie niedoskonałości w wyglądzie. Nie mowię tutaj o ekstremalnych przypadkach, np. ktos nie dba o siebie i po jakimś czasie wazy 200 kg. Wtedy trzeba cos z tym zrobic, bo miłość tez trzeba pielęgnować, a nie byc leniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka12
Do smofa. No coz powiedziales co myslisz .spoko masz prawo. ale durna dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka12
Nie wiem co bedzie dalej. Narazie zawieszona bron miedzy nami . Nie chce sie klocic ale dam mu troche czasu moze da mu do zrozumienis jak mnie zranil i moze zmieni nastawienie i oczywiscie zeby byly zblizenia . Tak o zapomniec onim nie bedzie latwo. W koncu to nie krotki zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka12
Tez sobie powtarzam skoro sie kogos kocha to sie akceptuje niedoskonalosci. Jy bylam kiedys z chlopakiem ktory mial lekka nadwage ale mi to az tak nie przeszkadzalo . Owszem jak by byl grubszy martwilabym sie ale o jego zdrowie bo mial problemy z cisnieniem Pewnie bym mu delikatnie zasugerowala ze trzeba cos zrobic ale nie ze mi sie nie podoba itp. . Wiem ze milosc dla mnir gra najwazniejsza role. No coz sa rozni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że na początku mu się bardziej podobałaś, tak właśnie działa fascynacja, wtedy mniejszą uwagę przywiązuje się do wyglądu, a kiedy fascynacja mija i człowiek zaczyna się nudzić to zaczyna wymyślać i zaczyna mieć wątpliwośc****iszesz że on sam o siebie dba, że chodzi na siłownię... może napatrzył się na laski z siłowni i zaczęły mu się podobać kobiety bardzo szczupłe o wysportowanych sylwetkach? Pytanie tylko czy warto być z kimś kto po tylu latach nadal zwraca uwagę na sam wygląd? Ludzie z wiekiem się zmieniają, a jeśli komuś aż tak bardzo zależy na wyglądzie, to wypadałoby się zastanowić czy to odpowiedni partner, bo jeśli zachorujesz, utyjesz, zaciążysz to ta "miłość" może szybko mu przejść. Faceci dbający o siebie i ćwiczący regularnie na siłowni dość często mają naturę narcystyczną i raczej nie nadają się na partnerów, bo ciężko z takimi wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka12
No to moze po prostu juz mu sie nudze . Szkoda ze po 4 latach... kiedy juz powinno sie myslec o kolejnym levelu slub itp. Ale to jest powazny krok. Jak mnie poznal bylam szczupla . Z czasem zaczelam przybierac na wadze. Bralam tabletki ant. co powodowalo zatrzymanie sie wody w organizmie i byl tez wiekszy apetyt a dotego spadek libido . Na szczescie juz ich nie biore. ... hmm moze jest ze mna z braku laku. Wiem teraz pisze glupotki . Moze nie chce byc sam a zycie na emigracji nie jest latwe. Wiem ze ze wzgledu na jego wiek jest ciezej kogos poznac bo do rozrywkowych ludzi nie nalezy taki z niego domator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no sorki, ale 55kg to nie jest żadna nadwaga przecież, tylko normalna waga, a kobiety o wadze normalnej są najbardziej seksowne, bo nie wychudzone a i jest za co złapać i w co dać klapsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet do debil, wiedząc że jesteś wstydliwa i niepewna siebie nie powinien w ten sposób zwracać ci uwagi, bo każdy myślący facet będzie wiedział że to jeszcze bardziej skomplikuje sprawy łóżkowe i jeszcze bardziej zamkniesz się w sobie. Albo gość kompletnie nie ma taktu, albo ma gdzieś twoje uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×