Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pojedyncza221

koledzy a dziewczyna

Polecane posty

kolejny tydzień w związku kiedy walczę z kolegami mojego faceta. nie upominam się o spotkania, bo nie chcę naciskać. na 7 dni w tygodniu jak mowilam widzimy sie 3 razy, wieczorem na 3h, bo o 21 chce juz isc spac bo zazwyczaj jestem zmeczona. jak nie jest u mnie to jest z kolegami, pija piwo i wlocza sie po miescie samochodem. dodam tez, ze jego koledzy nie maja dziewczyn poniewaz ostatnio postanowili po prostu sie ich pozbyc- bo po co? czy to dziwne, ze wkurza mnie to, ze jest na kazde ich zawolanie i zaproszenie na piwo? że nie ma od bardzo dluzszego czasu wieczoru, ktory moj facet spedzilby na spokojnie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobiusz2222
ile masz lat? 15? Ty się z nim widzisz 3 razy, a po 3 godzinach się męczysz. Koledzy pewnie się nie męczą. Pewnie jesteś tylko do bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sory ale na nogach jestem od 5 rano codziennie i po prostu nie jestem w stanie normalnie siedziec do nocy, a on zawsze to rozumiał i wszystko było w porządku. a lat mam 19 i na jego każdą zachcianke nie rozkładam nog jak Ci się kolego wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
standardowy temat na kafe. laska wybrała imprezowicza samca alfa a teraz narzeka :P Spokojny mężczyzna by się nie szlajał ale przecież takiego nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebym wiedziała, że taki jest to przecież bym się w to nie pakowała. nie było tak od zawsze, po prostu z czasem sobie tak pozwalał. ja nic nie mówiłam, bo co miałam mu zabraniać wychodzić z kolegami? przecież ma prawo, ale że codziennie? a jak juz zaczynam temat, że mi to nie pasuje to jest awantura, fochy jak u 5letniego dziecka i wielkie urażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne ! Wybrałaś takiego bo taki tobie imponował a teraz masz czelność marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×