Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotelik Samochodowy ?

Polecane posty

Gość gość

Jaki fotelik polecacie dla 2latki do 500zł. Od 9-36kg czy od 9-25kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 9-36 i jestem bardzo zadowolona. Fotelik kupiłam za ok 550zł , wygodny , z lekkim odchyleniem no i duży, wystarczy do konca już z tego co pisza i widze ( bo mam już 2 rok) wg mnie jeśli fotelik jest bezpieczny ( moj ma odpowiednie certyfikaty i 3* adac, co na wielogrupowy jest świetnym wynikiem) to spokojnie można kupic taki uniwersalny Ja mam Gracco Nautilus jeśli Cie interesuej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graco ma teraz promocje na foteliki ! Bezpieczna podroz z Graco do końca czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej kupię 9-18, bo uważam, że co jest do wszystkiego, to jest do niczego. Jeszcze nad 9-25 mogę się zastanowić, pod warunkiem, że miałby w ADAC min. 4* w kategorii bezpieczeństwa, ale będę szukała 5*, choć wiem, że ciężko o taki. Ale mam jeszcze spokojnie parę tygodni na to, więc się nie śpieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graco to marka przeze mnie ceniona ze wzgledu na fajna oferte jaką kierują do wszystkich rodzicow, wszystkie akcesoria dziecięce są odpowiednio wykonane i w spoko cenie, super że robią takie promocje co jakiś czas jak na te foteiki, niedawno częśc kasy zwracali w ramach cahback - ząłpałam się, te promocje sa super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×