Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirek______

jakie oświetlenie do domu

Polecane posty

Gość gajkapajka
a jakie masz zdanie na temat kinkietów? ja widziałam bardzo ciekawe kinkiety activejeta, mnóstwo wzorów , bardzo dobrze wyglądają, więc zastanawiam się nad ich zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne kinkiety znajdziesz w ofercie https://230volt.pl. Przede wszytskim jest ich bardzo duży wybór, więc z pewnością coś wpadnie ci w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem im więcej światła w domu tym lepiej. A już najlepiej będzie, jak będzie to wszystko do siebie pasowało, dlatego warto kupować wszystko w jednym miejscu. Ja zakupiłam wszystkie lampy w http://www.elektryk.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem im więcej światła w domu tym lepiej. A już najlepiej będzie, jak będzie to wszystko do siebie pasowało, dlatego warto kupować wszystko w jednym miejscu. Ja zakupiłam wszystkie lampy w http://www.elektryk.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze oświetlenie to takie, które będzie jakby wielopoziomowe. Nie można po prostu oświetlić pomieszczenia za pomocą zwykłego światła np. z góry. O wiele lepiej jest zastosować też mniejsze lampy, bo są one w stanie rozproszyć światło zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy do swojego mieszkania ledy o neutralnej barwie światła z activ jet i bardzo dobrze się sprawdzają w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim kwestia doboru dobrej kolekcji. U nas oświetlenie mamy z OBI, samo porządne oświetlenie activejet, ładnie wyglądające, estetyczne, świetnie nam pasuje do całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta37
Bardzo duży wybór oświetlenia znajdziecie w sklepie lumenpro (www.lumenpro.pl) Mają mega wybór i ekstra ceny. Kupiłam tam lampy i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam w sklepie www.mlamp.pl mają bardzo duży wybór i dostałam dobry rabat także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekiertka
ja mam w mieszkaniu już wszędzie ledy active jeta, sprawdzają się idealnie, mają naturalną barwę światła przez co nie męczą tak oczu jak te zwykłe ledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosmankaa
ja osobiście uważam, że oświetlenie ledowe po najlepsze rozwiązanie, dają lepsze światło, są dużo bardziej wytrzymałe i praktyczne, do tego można trochę zaoszczędzić an niższych opłatach za prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie mam lampy Norlys i jestem bardzo zadowolona ;) ten producent w ogóle jest fajny, bo ma oryginalne lampy :) Kupowałam tutaj https://studioswiatla.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszkaa
Ja z kolei zamontowałam w mieszkaniu ledy active jeta i jestem zadowolona są wytrzymałe, dużo bardziej funkcjonalne i dają dobre światło, bo ledy dają naturalną barwę światła która nie męczy tak oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wielobarwne oświetlenie, które można zmieniać i dostosowywać do naszego aktualnego nastroju? :) LED RGBW to propozycja dla każdego, kto we własnym wnętrzu ceni wolność wyboru. W zależności od samopoczucia czy przewidzianego przeznaczenia, technologia ta pozwala swobodnie poruszać się po całej palecie kolorów RGBW, a zmiana barw następuje za pomocą dołączanego do zestawu pilota. Do wybory mamy 16 barw palety RGBW – od relaksujących, wiosennych odcieni zieleni, przez uspokajające i świeże błękity czy turkusy, na energetycznych, pobudzających do działania czerwieniach kończąc. Dodatkowo, to źródło światła z diodami LED daje możliwość wyboru 4 programów sekwencyjnych - sami więc decydujemy czy poszczególne barwy mają zmieniać się płynnie i spokojnie czy rytmicznie, niemal jak w dyskotekowej kuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truneczka
u mnie są wszędzie ledy active jeta i uważam, że sprawdzają się idealnie ze względu na fakt, że mają naturalną barwę światła, a nie wszystkie ledy są właśnie o takiej barwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktoś wyżej wspominał światło powinno być wielopoziomowe. Ja na przykłąd wszystkie lampy zamawiałam z mlamp. Kupiłam lampy w stylu minimalistycznym przeważnie w bieli, parę czarnych dla kontrastu. Wnętrza z takim oświetleniem są jakby bardziej kompletne i lepiej wyeksponowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzolka
moim zdaniem tylko ledy będą najelpeszym rozwiązaniem, przecież są oszczędne i funkcjonalne, ja odkąd zamontowałam ledy active jeta zauważyłam spadek opłat za prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz kupowałam lampę internetowo, w sumie całkiem niedawno przez portal elektryczny.com. Mała lampka do postawienia na szafce nocnej, nic wielkiego. Ujęła mnie estetyka, bardzo ciekawy wzór, kolor, z jednej strony metal, z drugiej szkło, ciekawie to wygląda. Mała rzecz, a dodaje jakby nowej energii całej sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka1196
Ja kupiłam ostatnio lampę tutaj http://lampunie.pl/ i jestem z niej zadowolona. Mało znany sklep a i tak maja spory wybór lamp wiodących producentów. polecam zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opeletka
pamiętaj o dobrej jakości światła, to podstawa ja mam w mieszkaniu ledy active jeta o naturalnej barwie światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj nie jest cieżko o oryginalne realizacje, mozna znaleźć sporo fajnych przykładów na dobre oświetlenie. Wiem, że ledowe paski activejet robią coraz większą furorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziocha
o co chodzi z tymi ledowymi paskami active jeta? co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakka
to sam takie tasiemki ledowe na taśmei którymi możesz dekorować wnętrza, oświetlić lustra, schody czy sypialnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×