Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirek______

jakie oświetlenie do domu

Polecane posty

Gość jolka88
Ja lubię takie designerskie lampy, coś takiego nowoczesnego . Mi bardzo podobają się takie lampy https://www.sklep.alejakwiatowa.pl/74-oswietlenie . Takie mam u siebie w domu i bardzo ciekawie to wygląda. Jednak niekiedy nawet takie klasyki są bardzo fajne i wpasowują się w klimat popieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheFiddler
Oświetlenie LED ma te przewagę, że można tam wybrać poziom intensywności światła. Tylko, że montaż po obwodzie, jest raczej mało elegancki. To jest fajny sposób na dodatkowe oświetlenie, ale nie na główne. Lepszym rozwiazaniem będzie zamontowanie oświetlenia na suficie, czy też pod jego powierzchnią, jak np. w przypasku systemu DPS Light. Diody LED są umieszczone pod membraną i cała powierzchnia sufitu napinanego pełni rolę oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wing
Oświetlenie LED ma te przewagę, że można tam wybrać poziom intensywności światła. Tylko, że montaż po obwodzie, jest raczej mało elegancki. To jest fajny sposób na dodatkowe oświetlenie, ale nie na główne. Lepszym rozwiazaniem będzie zamontowanie oświetlenia na suficie, czy też pod jego powierzchnią, jak np. w przypasku systemu DPS Light. Diody LED są umieszczone pod membraną i cała powierzchnia sufitu napinanego pełni rolę oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenom
Popraw mnie jeśli się mylę, ale z tego co widziałem, to taki sufit napinany można zaaranżować w dowolny sposób, prawda? Że ten system DPS Light, to tylko jedna z wielu możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wing

Co do samego systemu DPS, to możliwości bardzo wiele. Wszystko wtedy zależy od tego jaki efekt chce się uzyskać. Bo można zdecydować się na wykorzystanie matowej powłoki w dowolnym kolorze. Nie trzeba się wtedy martwić o to, że co roku czeka nas przemalowywanie stropu. Jeśli pojawi się jakieś zabrudzenie, to wystarczy zwykła ściereczka i płyn do mycia. Nie trzeba także obawiać się o wytrzymałość samej membrany. Sufit napinany posiada pamięć kształtu, więc tak szybko się nie odkształci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lololololo

Ja polecam oświetlenie punktowe wychodzące z sufitu. Zarówno w sufitach podwieszanych jak i napinanych można to zrobić i robi mega efekt. Wszystko jest oświetlone jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria9

Ja w AT widziałam że jest fajna wyprzedaż, a tam chyba jest najwięcej taki lamp. Spokojnie coś fajnego wybierzesz. JA uważam ze jeśli chodzi o wybór to tutaj jest spory. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

Fajnym rozwiązaniem są teraz całe systemy oświetlenia led ze sterownikami. Nie miałem pojęcia że coś takiego istnieje, ale pracownicy ec system naprowadzili mnie na to rozwiązanie i świetnie się sprawdza. Warto się do nich zwrócić, bardzo dużo wiedzą i chętnie pomagają wybrać odpowiedni produkt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×