Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy dać dziecku jeść

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny moja córka ma 4 , 5 miesiąca. karmiona jest mieszanie. mam zamiar zacząć rozszerzać jej dietę od przyszłego tygodnia. w przyszłym tygodniu idziemy na szczepienie i przy okazji zapytam co jej dawać jeść i wg. ale wczoraj przyszedł pocztą mi gotowy słoiczek z marchewka i ziemniakiem i mam taka ochotę dać jej to żeby pojadła z łyżeczki , już nie mogę się doczekać aż zacznę ją karmić. ale czy mogę jej dać gotowe bez konsultacji z lekarzem no i wg , że jest to gotowe ze słoiczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz jej dać spróbować bez konsultacji z lekarzem, ale zaczyna się od pojedyńczych warzyw, a nie mieszanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz,przecież te słoiczki są po 4 miesiącu więc niby dlaczego chcesz pytać lekarza o pozwolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie dawaj ! Niech lekarz zdecyduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od pojedynczych warzyw. Nie dwoch na raz. Bo w razie wu nie bedziesz wiedziala co zaszkodzilo. Nie musisz konsulrowac sie z lekarzem. I jesli ma szczepienie, wstrzymaj sie. Zacznij pare dni, tydz po. Zeby nie mimylic ewentualnych odczynow poszczeniennycg z reakcja na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale smieszne ojej. chcę zapytać lekarza bo moja córka miała robione badania i idziemy z wynikami i dlatego czekam. ale biorę się i jej dam teraz aaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam jakieś kilka dni po szczepieniu, bo nie chciałam dziecku robić wcześniej takich rewolucji. Możesz podać ze słoiczka od 4. miesiąca, ale pojedyncze warzywa. Na mieszanki przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj, ale tak jak wyżej wspomniano, pojedynczo, bo może się ujawnić alergia u dziecka. Jak masz słoiczek marchewka- ziemniaki, to najpierw daj samą marchewkę, odczekaj 2 dni, potem ziemniaki, dopiero potem mieszankę, w razie czego będziesz wiedziała co uczula dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×