Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowi65

odszkodowanie za uszkodzony samochód

Polecane posty

Gość jowi65

Hej, miałam w tamtym miesiącu stłuczke (jakis kurier wjechał mi w tył) i wczoraj przyszło mi pismo od firmy ubezpieczeniowej z wyceną szkody. Co się okazało, zaproponowali mi tylko 500zł(!?) za rozwalony zderzak i całą tylnia klape.. Dodam że jeżdzę audi a3(2010r) więc za tą cene kupie jedynie zderzak a co z reszta? Co moge w takiej sytuacji zrobic? mozna się jakoś odwołać od decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gary123
możesz na własna reke zalatwic wycene od niezaleznego rzeczoznawcy i potem wystosować pismo do ubezpieczyciela. Dla bardziej leniwych polecam skorzystanie z usług firmy która od ciebie wykupi prawa do zaniżonego ubezpieczenia a sama będzie walczyc o finalna kwote odszkodowania, ja korzystalem z uslug firmy Benefactor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj samochód do serwisu audi i wez na ten czas zastepczy . zaplaca duzo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze chcesz zarobic, to pisz odwolanie wypisz im uszkodzone elementy i napisz czego nie uwzglednili w pierwszej wycenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się z tym chyba zwrócić do jakiejś firmy zajmującej się uzyskiwaniem odszkodowań, albo przynajmniej spróbować i zapytać, czy to rzeczywiście za mało, DRB na przykład wiem, że udziela bezpłatnie takich informacji czy w ogóle jest o co walczyć i na jakiej podstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odszkodowanie to jest większa sprawa może warto się udać do fachowców? Mogę Ci polecić kancelarię Liderio która zajmuje się takim działem i prawdopodobnie Tobie też pomoże. Nie wiem na sto procent bo nie jestem specjalistą ale wiem że ta firma już jest sprawdzona a ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie podziałało zwrócenie się do kancelarii odszkodowawczej, z polecenia trafiłam na Meritum. Dowiedziałam się o bezpłatnej wstępnej poradzie i napisałam na biuro@meritumodszkodowania.pl. Odpisali mi, że mogą zająć się taką sprawą i rzeczywiście dali radę znakomicie, toteż serdecznie ich polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaw2589
Jeśli macie kłopot z odszkodowaniem to polecam stronę http://doplataodszkodowania.pl/dochodzenie-odszkodowania/ Uzyskacie tam pomoc i pomocne informacje. Sama korzystałam z tej pomocy, bo po stłuczce (nie z mojej winy) miałam kłopoty z wypłatą odszkodowanie, które przecież mi się należało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzaliście już euco? Oni dopłacają i to sporo do odszkodowań. Nie wiem co tam trzeba złożyć, ale na bank coś takiego mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meluzyna899
Zgadza się. Bardzo dobra i solidna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia771
Tak, dokładnie. Dopłacają do szkody i to sporo. Szybko można uzyskać dodatkowe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuneaa
a ja ze swojej strony polecam firmę odszkodowania123. Zgłosiłam się do nich po tym jak sama nie byłam w stanie wynegocjować z ubezpieczycielem odpowiednio wysokiego odszkodowania za błąd lekarski. Dopiero z ich pomocą wszystko zakończyło się sukcesem. Bardzp profesjonalna, rzetelna i uczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaolka2
Nie kojarzy ich.Ja mam dobre zdanie o EuCO.Pomogli mojemu bratu jak miał wypadek odzyskać odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech R
Jeżeli jest problem z wypłaceniem odszkodowania to moim zdaniem warto rozpocząć współpracę z firmą odszkodowawczą, która pomoże Ci w jego odzyskaniu. Z własnego doświadczenia po wypadku komunikacyjnym polecam zwrócić uwagę na Auxilia.pl, która ma ogromne doświadczenie w takich sprawach i co ważne mnóstwo zwycięstw, także poradzą sobie z tym spokojnie i będziesz mógł cieszyć się odpowiednio wysokim odszkodowaniem za które na pewno zrobisz auto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggustek
Naprawa będzie z Twojej polisy. Masz AC? Zgłoś się do serwisu www.zgloszenie-szkody.waw.pl Naprawdę profesjonalny, pomocny serwis, gdzie zajmują się naprawami powypadkowymi z ubezpieczenia i pomagają rozliczać się z ubepieczycielem. Ja ich bardzo chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×