Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andreaandreopolus

Pomysł na prezent dla 13 latka

Polecane posty

Gość gość
Ja bym młodego wzięła w jakieś niestandardowe miejsce. Może escape room? http://www.openthedoor.at/ to akurat stronka austriacka, ale mają też w Polsce pokoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
Ja się zastanawiam nad aparatem fotograficznym :) widzę, że mój maluch ma zdolności plastyczne, dlatego chcę pomóc mu je rozwijać :) i tak szukam coś dobrego: http://digital24.pl/aparaty-cyfrowe/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiu342
Moim zdaniem dron będzie świetnym pomysłem :) Przynajmniej młodego na dwór wyciągniesz. Oczywiście jak już kupować to nie taki najtańszy co się zaraz popsuje. Przed zakupem przeczytaj sobie ten artykuł: http://ek-pro.pl/drony-czy-to-dobry-prezent/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dzieci wspaniałym prezentem jest komplet puzzli. Polecam śliczne, kolorowe z postaciami Bambiego i Skunksika. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w bardzo niskiej cenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajni elektroniki może jakiś smartwatch , albo czytnik ebooków ? Ja mogę polecić Kindla z podświetleniem bardzo fajnie się na nim czyta. Ja kupowalam jakoś przed wakacjami w sklepie stacjonarnym sferis ale on jest ogólno dostepny, a jak nie Kindle to podobno inkbooki też są fajne a tańsze - tak słyszałam ale nie miałam możliwości używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinusia33
Ja również uważam, że ebook to dobry pomysł, z jednej strony coś z elektroniki a z drugiej będzie pomagać w rozwoju. Weź jeszcze pod uwagę pocketbooki, one również są w sferisie trochę tańsze niż kindle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, ja nigdy nie lubiłam czytać bo mnie bolały oczy, a teraz z podświetlanym czytnikiem jest super i doslownie połykam książki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaaa5
co do czytników to ja znalazłam całkiem tani w teletorium, kupiłam i na razie jestem z niego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimuska
Ktos już wspominał o powerbanku. Według mnie to swietny ptrezent., Zreszta moj syn ucieszyl sie. Ja kupowalam na ceo-shop.pl - wybralam ten sklep bo stwierdzilam ze skoro zajmuja sie energia odnawialna to beda lepsi i nie mylilam sie. produkt pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxa
a może pad do gier? całkiem ciekawa sprawa, ostatnio znalazłam taki w Teletorium i sama chętnie bym przetestowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nauczcie się czytać! Przecież autorka wątku napisała, że rower ma, więc skończcie to proponować! Osobiście odradzałabym pendrive (bo po co mu?), książkę (zawsze może pójść do biblioteki, a nie wiadomo czy trafisz w jego gust, płytę z muzyką (znowu gust) czy mp3 (nikt już takich rzeczy nie używa, muzyki słucha się w telefonie). Smartwatch, słuchawki i powerbank to niezłe pomysły. Na latanie dronem trzeba mieć pozwolenie, a 13 latkowi raczej nikt go nie da, więc prezent bezużyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateoo_1
Może jakiś dobry power bank ??? ja właśnie taki prezent kupiłem swojemu bratu , zamówiłem w dobrej cenie w sferisie , może też coś ciekawego znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja młodszemu bratu zamówiłam ostatnio smartwacha :D ucieszył się mega :P oczywiście z takiej niższej półki ale jednak - za dobrze teraz mają te dzieciaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka_Pzn
ktos tu pisal o rowerach Indiana - ja mam i bardzo sobie cenie :) w ogole uwazam, ze ile mozna z ta elektronika.... fajnie jest sie jednak czasem poruszac, zwlaszcza w tym rozwojowym wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakąś fajną książkę? Ja ostatnio swojemu dziecku ostatnio kupiłam dwie książki w inbook.pl Bardzo lubi czytać, wpisałam miłą od serca dedykację od serca to sie liczy. Dołożyła,m do tego ulubione czekoaladki i wszystko razem ładnie spakowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllie
ten malutki dron z Teletorium jest całkiem fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rower to fajna opcja, ale deska :) Któremu dzieciakowi nie imponują chłopacy jeżdżący na deskorolce + ruch też jest ważny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli poszukiwany jest prezent dla Pana w każdym wieku to śmiało się polecamy! :) Z doświadczenia wiemy, że praktyczne prezenty są najfajniejsze. Jesteśmy internetowym sklepem z odzieżą męska OMBRE i zapewniamy, że ubierzemy KAŻDEGO PANA, w każdym wieku :) Znajdziecie u nas zarówno eleganckie koszule, casualowe marynarki czy też sportowe dresy, młodzieżowe koszulki. Dlatego nie główcie się więcej nad prezentem i śmiało wpadajcie. A znajdziecie nas tu → www.Ombre.pl W razie pytań oczywiście służymy pomocą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaroniareczka
ja sie podpinam pod Paulle30 - tez ostatnio kupowalam synowi Indiane, co prawda inny model (x pulser? cos takiego), ale mlody zadowolony z roweru, a ja zadowolona z ceny hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×