Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andreaandreopolus

Pomysł na prezent dla 13 latka

Polecane posty

Gość DominikaNo22
a moze konsole lepiej mu kupic? Chlopcy w tym wieku uwielbiaja grac. Na bestcena.pl maja bardzo tanie konsole wiec zamow u nich, jestem pewna, ze brat bedzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roonnie4
Słuchawki to fajna rzecz, sama się ostatnio rozglądałam za odpowiednimi w Teletorium, udało mi się wybrać całkiem fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evsevs
a dla 13 latka fajny byłby np dron, właśnie w teletorum widziałam fajne modele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazsercem
Ja swojemu kupiłam mały namiot chinook III od Spokey bo ma neidługo zieloną szkołe i bardzo chciał mieć własmny namiot :) radośc była nie do opisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parola
Teraz jest moda na ta deskorolkę elektryczną, mój 10letni brat ciągle chodzi i mówi że mu się bardzo podoba i podgaduje rodziców żeby mu kupili, pewnie kupią mu na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakąś grę ? na konsoleigry.pl jest bardzo duży wybór wszelkich gier, dla dziecka także można znaleźć coś ciekawego, odpowiedniego do wieku i możliwości. Gry ćwiczą refleks i rozwijają wyobraźnię. Super obsługa tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam sprawdzić planszóweczki ;) to naprawdę sensowna opcja! Do tego można kupić super gry (np. od tailor games) w bardzo dobrych cenach - bo 40 czy 50 zł za dobrą grę to naprawdę niewiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bratankowi kupowałam nie tak dawno słuchawki gamingowe i był zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestolatka_00
drony sa ekstra - sama sie jednym kiedys bawilam i chcialabym sobie kupic na dniach ;) w media expert widzialam jakies jesienne promocje na sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domsonka
a moze zegarek? klasyczny prezent i obdarowani zawsze sie czuja dorosli posiadajac zegarek xD ja kupowalam jordan kerr bratankowi, niedrogie cacko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn kocha FIFE i dostał, ale pozwalam mu grać tylko godzinę dziennie. W Media Expert mieli w dobrej cenie grę jakby ktoś chciał stacjonarnie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaskakanka80
dron? bez przesady. moze jakis zegarek, symbol doroslosci ;)?? xonixy sa fajne takie kolorowe. chyba, ze chcesz bardziej eleganckie, to moze jakis jordan kerr itp. duzy jest wybor na rynku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na deskorolkę elektryczną? To świetny gadżet i na pewno nie pójdzie w kąt. Sprawia wiele frajdy dzieciakom. Sprawdź http://sklep.ztechnikazapanbrat.pl mają super ceny i bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zegarek, mogę sprzedać za 30 zł, lub telefon, mam na sprzedaż Nokia Lumia 610, cena 75 zł, proszę pisać na email: psr1student@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Mam kilka pomysłów, przetestowane na 13-letnim synu: https://www.domnaglowie.pl/prezent-dla-13-latka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola423

Ja tam lubie praktyczne prezenty wiec zazwyczaj sa to ciuszki - najczesciej kupuje na www.nicponkids.pl bo mozna tam znalezc fajne promocje 😄 do tego ubranka sa wysokiej jakosci wiec moge spokojnie polecic 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wszystko zależy od tego, jaki masz budżet. Świeżo po świętach mam parę pomysłów 🙂 Jeśli ma konsolę to oczywiście ucieszy go każda nowa gra. Można kupić też smartwatcha albo opaskę sportową, albo jakiś niedrogi smartfon- Meizu, Xiaomi czy jakieś tego typu. Mnóstwo o tm w necie. A może najbardziej ucieszy go kasa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki

moze zegarek? nie drogie są np. jordan kerr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×