Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wypieki na policzkach niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

witam czy może ktoś mi poradzić czym mogą być spowodowane wypieki na policzkach 5 miesiecznego dziecka, córka ma temperaturę 37,1, nic jej nie dolega, nie marudzi , na ciele nie ma żadnych plam a policzki zarumienione juz z tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zęby ;) u mnie takie same objawy były. Córka rumiana jak jabłuszko dwa tygodnie i nagle pojawił się ząbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej bardzo bym chciała ząbki już:) podejrzewam ząbkowanie ale córka nie jest marudna dlatego nie dopuszczam tej mysli do siebie bo każdy mnie straszy, że ząbki będą szły to dziecko będzie płakać , nie spac po nocach a tu tylko ślina, i rączki w buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre dzieci dobrze znoszą ząbkowanie i nie ma płaczu i marudzenia. Czasami jak idzie kilka zębów naraz to bywa źle i boleśnie. Sprawdzaj co jakiś czas dziaselko bo pewnie niedługo coś się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy zębach dziecko nie musi być marudne. Mojemu nagle wyszły 2 zęby na raz a nie był wcześniej marudny. Po prostu rano był ząb a 2 dni kolejny. Ale też nie był rumiany na buzi. A nie przegrzewasz jej? Mój ma rumieńce jak go za ciepło ubiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skaza bialkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli dodatkowo sa jakby swiecace to typowa skaza bialkowa lub inna alergia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiany skorne na policzkach to jeden z objawow alergii, wiec mozesz sie nad nia zastanowic, o pozostalych objawach poczytaj sobie tutaj: http://www.latopic.pl/Alergia-pokarmowa/Jak-objawia-sie-alergia najlepiej jak skontaktujesz sie z lekarzem, miej przygotowane odpowiedzi co ostatnio jesz jesli karmisz piersia, ewentualnie tez info o kosmetykach i srodkach pioracych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej córki polakierowane, szorstkie policzki świadczyły o skazie białkowej. Zmiana mleka z bebilon na bebilon pepti i latopic pomogły pozbyć się alergii. Już rok minął od zakończenia kuracji probiotykiem, Hania spożywa mleko i jego przetwory, po alergii nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w mieście ostatnio panuje rumień zakaźny .jeśli ma kontakt z dziećmi przedszkolnym i to sprawdź i ta opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedzi , po 1,5 tyg pojawiły sie dwa dolne ząbki, a teraz juz mamy i jedną dwójkę górną, i czekamy na reszte góry:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pamiętam ten czas ząbkowania :P My nie przetrwalibyśmy gdyby nie szczoteczka do masażu dziąsełek, dentosept a mini w sprayu i gryzaki które na zmianę wkładaliśmy do lodówki :P Nasz był wyjątkowo marudny przy zębach, ale nadrabia teraz grzecznością i bezobsługowością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×