Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy robicie dania na Wielkanoc

Polecane posty

Gość gość

Typu jajka z pieczarkami , żurek itp.....dzisiaj czy jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zrobiłam żurek i dwie sałatki, ugotowałam jajka, ugotowałam biała kiełbasę, ćwikłę, zapeklowałam mięso, zrobiłam wafelki jutro zrobię z tych jajek faszerowane, podsmażę kiełbasę z cebulką, wyłożę wędliny i dodatki, na obiad upiekę mięsa, ugotuję ziemniaki, zrobię surówki, pokroję ciasta (kupne) dziś jeszcze odkurzacz i szmatka, ale to jak chwilkę odsapnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żurek dzień wcześniej co do jajek to gotuje w sobotę i pieczarki smaze w sobotę ale resztę robie w niedziele rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa 3333333 A mogę wiedzieć o której jutro wstajesz skoro będziesz tyle rzeczy jeszcze robić. ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że dłużej niż do ósmej nie wyleżę w tygodniu wstaję o 5,30, więc w weekend czy święto też dużo dłużej nie dam rady spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wysprzątane, jeszcze dopilnować, żeby M. odpękał swoją działkę, co pewnie skończy się głośniejszą wymianą zdań, bo nie jest nawet w połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzka99
ja z reguły wszystko przygotowuje juz w wielki piątek, tzn pieke ciasto, robie zur, w wielka sobote to juz takie dodatki, sałatki, no a w niedziele rano to do zrobienia pozostaje jedynie sos do jajek, ścieram świeży chrzan, dodaje słoiczek chrzanu Polonaise (najlepszy! zawsze mam go w lodówce) , śmietana, majonez i jest pycha:) Wy tez robicie takie sosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×