Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosz19

19 lat, stulejka, mały penis, wstyd i strach

Polecane posty

Gość milosz19

Witam, Mam 19 lat i mam stulejkę. Jednak boję się tego, bo: - mam małego penisa - musiałbym iść do lekarza rodzinnego, który jest dla mojej rodziny jak przyjaciel - boję się, że będę mieć niekontrolowany wzwód podczas badania - podobno na nfz źle robią, a prywatnie mnie nie stać - wstydzę się kobiet, jeśli byłaby to lekarka to burak na twarzy gwarantowany Mógłby mi ktoś pomóc w jakikolwiek sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siusiaczek o qrwaaaa!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Stulejkę leczy się dużo wcześniej niż w wieku 10-ciu lat,zazwyczaj można już jak dziecko ma 3-4 lata. Rzeczywiście rodzice są winni tej sytuacji i lekarz pediatra, który powinien zwrócić uwagę na ten problem i poinstruować mamę co ma robić. To jest zwykły zabieg, a nie operacja, więc nie ma się czego bać ,tylko do lekarza migiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej teraz niż w wieku 30 lat. Bo teraz to nic strasznego , ale w wieku 30 + to już wstyd. Mały penis to nie problem, 50 % facetów ma małego. A wywód podczas badania w twoim wieku to też normalne. Lekarza to nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi raz zaczynasz ten sam temat? Cos z glowa tez masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
nie wiem czy to o to chodzi ,ale jak miałem jakoś chyba 6-7 lat to mnie pindolek strasznie swędział bo właśnie mi ta skórka chciała zejść. Chyba powiedziałem to mamie to mi zrobiła rumianek do moczenia i kazała ściągać jak schodzi ,ale nic na siłę żebym sobie nie naderwał i tak po miesiącu skórka zeszła całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby tak, ale co z punktami - musiałbym iść do lekarza rodzinnego, który jest dla mojej rodziny jak przyjaciel - podobno na nfz źle robią, a prywatnie mnie nie stać - wstydzę się kobiet, jeśli byłaby to lekarka to burak na twarzy gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj o jednym, lekarz nie jedno widział, i na pewno gorsze rzeczy niż stulejka. Co wolisz wstydzić się przez 2 min, czy do końca życia? Im szybciej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz nieznajomego lekarza mężczyznę, i tak przekieruje Cię do kolejnego lekarza. Znajdź takiego z dobrą opinią, np na str znanylekarz.pl, pacjenci sami się wypowiadają. Na NFZ nie znaczy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogę iść po skierowanie do lekarza, nie rodzinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez skierowania możesz pójść urologa ale na prywatną wizytę Tutaj możesz zadać pytanie urologowi lub innym lekarzom. Odpowiadają dość szybko. https://portal.abczdrowie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×