Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest ktoś kogo zachęci program 500plus na trzecie dziecko?

Polecane posty

Gość Jedynaczka4
Mam dwoję dzieci bo tak z mężem zaplanowaliśmy.Nie interesuje mnie ten program 500+ Nie sztuka urodzić, ale wychować i stworzyć warunki żeby dzieci żyły w luksusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stworzyć warunki żeby dzieci żyły w luksusie. x absolutnie sie z tym nie zgadzam. Nie żyałm w luksusie a miałam super faje dzieciństwo w rodzinie wielodzietnej i kazdy z nas wyszedł na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie luxusy aoe swoj pokoj...ksiazki dodatkow zajecia a gdzie na opuekunke ? A gdziw na pezedszkolw 1000??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka tematu
Mnie stać na 3cie ale program by mi pomógł, tak jak ktoś tu napisał, kredyt by mi pokrył w 80 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dziecko to nie tyko pieluchy, kaszki itp... dziecko trzeba wykształcić, dać mu coś na start... Moja koleżanka z pracy ma syna na studiach i daje mu miesięcznie 2 tys (studia dziennie) na mieszkanie (wynajmują mieszkanie z 2 kolegami), jedzenie, rzeczy do szkoły, bilety autobusowe i na pociąg do domu raz, 2 razy w m-cu. Dodatkowo on sobie dorabiał w wakacje zagranicą, żeby mieć na przyjemności. I teraz policzcie sobie 2 tys x 10 x 5 lat... wychodzi 100 tys. Przy 1 dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwoje synek 2 latka, coreczka roczek i juz chcemy trzecie ,wlasnego dzieki 500 +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak was nie interesuje to nie bierzcie a nie tu was nie interesuje a na konto pieniążki wpływają żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwojke i szczerze mąż mi podgadywał o kolejnym,bo i jednorazowo becikowe,potem 500+,potem i z Urzedu Pracy Kosiniakowe,bo pracuje na czarno. Dzieci 4,10 l. Ale sprowadziłan go na ziemie. Tak jak ktos pisał,dzieci to nie tylko kaszki. Ale 500+pomoglo wyjsc mi na prostą! Teraz odkładam te kase,raz wiecej,raz mniej,bo syn 10l ma wiele zainteresowań,w harcerstwie jest to tez co rusz drogie wyjazdy.Jak projekt bedzie trwał to jestem w stanie sporo odłożyc na chociazby studia albo mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×