Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystkie kafeterianki są ładne

Polecane posty

Gość gość4imp
Kusza blizej niz blisko brzmi niepokojaco tycio. ;) Ciasna ci=pka to nic. Eksperci okreslili, ze mam ciasny umysl. Potrafie w-googlowac juz tylko : Kafe. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja pytam o cipke imp. To jak z nia jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstawi ktoś zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Ciasna gosciu zalezy w jakiej fazie kosmicznej. ;) Moze dozyjemy czasow, ze zamiast pol twarzy beda lataly zdjecia pol ci=pki. To by dopiero mialo sens- zgadnijcie kto to.;) Ja mam juz tu swoje zdjecie. 😴 Wystarczy.Choc teraz powinnam druga strone zapodac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kilkoma się spotkałem... i mogłem zamówić sok, a nie wino... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak lubisz miec lizana cipke imp? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolą mnie pośladki od jazdy na rowerze, rozmasuje ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czysta chodząca mądrość. Wszystko wie, każdemu doradzi. Do tego zalogowany jest milutki jak chomiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Kusza. Nie wiem czy odebrac to jako grozbe co do nadziei zblizenia czy bliskiego spotkania. Najlepiej trzeciego stopnia. ;) A udowodnienie udowodnienia brzmi jak przymuszenie, choc akurat odebralam to seksualnie. :( Jak to ja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość4imp dziś Taaa. Sami przystojniacy. spioch.gif X Tylko spróbuj powiedzieć, że nie jestem zajébiście przystojny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Żmij84 dziś nie-tylko psychol sie zgadza-chodziło mi o kogoś innego. ;) Czyżbyś nie widział K-ce? Jego fotki były na forum. To wyłysiały oblech, który wygląda na 50-60lat, a pisał ze ma 30 pare.:D Własnie napisałam jednego posta na ogólnej i znowu "zaatakował" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ch..j ze ladne ale czy puszczalskie? oto jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Tak. Moja intuicja nigdy mnie nie zawiodla, choc mysle, ze prosta droga prowadzi do piekla. :P Ale o tym pomysle po 80-tce, przy pisaniu wspomnien i na kolku rozancowym. ;) Androgen, wszystkie kobiety z tego forum plotkuja, ze jestes, no wlasnie, az strach powtorzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Lucyfer. :classic_cool: Nie, bo to brzmi seksownie. :P Wcielone zlo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiesz imp na pytanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no własnie-wiec wiesz ze nie da sie go zaliczyć do facetów którzy wyglądają w miare ok.:D;) Zaczęło sie od tego ze mnie prześladował-wyzywał, czasem odpuszczał i zakładał o mnie ze 2-3 tematy dziennie, a nieraz siedział praktycznie od rana do wieczora z przerwami i cały czas pisał(wiadomo jak), dodatkowo groził ze mi coś zrobi i mnie namierzy+ jeszcze założył podszywa i z niego pisał.;) W mojej obronie stanęła pewna użytkowniczka(Sysia) i ja tez zaczął gnoić. Wiedziała ze ma na imie Grzegorz, ze ma 30 pare lat...poszukała na fb-było paru, ale wszyscy wyglądali powiedzmy inteligentnie, tylko jeden wyglądał "podejrzanie" i miał zaznaczone "szlachta nie pracuje".:P Dodatkowo miał tam oznaczone w muzyce zespoły, których piosenki wrzucał na kafe. Miala szczęście bo akurat trafiła-przestraszył sie i od razu zmienił ton-teraz znowu odwala mu po paru tyg, ale juz nie tak....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGB opowiadaj lepiej jak było z tymi dwoma facetami co cie roochali na dwa baty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Nawet masz napis odlec ze mna. Jak diabel. :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Pytanie o lizaniu ci=pki? Juz kiedys odpowiedzialam w temacie jak lizac ci=pke.Czyli jak lubie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzialem niestety :O Opowiesz raz jeszcze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość4imp dziś Nawet masz napis odlec ze mna. Jak diabel X Ale nie na miotle Imp. Jak będziesz gotowa, to Ci pokażę jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Dzis juz ide spac, ale przysiegam, ze opowiem. Centymetr po centymetrze. ;)Tylko mi przypomnij. :D Poki co fakt, odlatuje na miotle Androgen. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jakiś czas wcześniej, spod lubelskiej wsi, wyjechał do Katowic szukać lepszych dni – Grzegorz – w pizzy znał jednego z powiatu swego, robiącego już od 99-tego. " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Żmij84 dziś tez wydaje mi sie to wręcz nieprawdopodobne, ale tak mi mówiła Sysia, a ona jest raczej prawdomówna.:P Ja tez dałam mu kosza-na mailu-olałam, nie chciałam pisać. Wszystko było ok, parę razy mnie zaczepiał na kafe i chyba nadal miał nadzieje ze coś z tego będzie :D jednak postanowił mnie gnoić jak zobaczył jak pisze ze zbereznikiem, od tematu gdzie pisalismy, że sie gdzieś spotkamy i jak miedzy soba piszemy...zobaczyl ze to nie jest jakaś "luźna" znajomość- wtedy to już w ogóle napisał że mnie zniszczy.:D Na jego imie reaguje bardzo alergicznie.:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×