Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piwosz_93

Skręcam sobie biurko teraz hehe Fota

Polecane posty

Mój kibelek też jest świeżo po remoncie, dał bym se fote ale mi sie nie chce teraz nędzarzu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynic udowodnij to cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz_93 dziś Mój kibelek też jest świeżo po remoncie, dał bym se fote ale mi sie nie chce teraz nędzarzusmiech.gif x To nie ja 8 godzin zycia dziennie spedzam w fabryce, wiec nedzarzem nazywaj swoich starych, ze wysrali takie gowno spoleczne jak ty, co tylko do fabryki sie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Cynic udowodnij to cwelu x Pewnie, ale nie kiedy mnie nazywasz cwelem, ciagnij sie pedale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ty sie cynic nie nadajesz nawet do roboty w fabryce:D To samo jak do muzyki, ja już bym na garach zagrał lepiej niż ty na perkusji hehe:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na perkusji gram cale zycie, urodzilem sie po to by to robic, moje rece do tej gry sa stworzone i przystosowane, a ty przez cale zycie sie opiertalales i do szkoly chodziles i dzisiaj tyle z tego masz, ze po 22 latach gnijesz 8 godzin zycia w fabryce, gdzie dla mnie to jest marnowanie czasu, bo to nie ja jestem meska dzifka, zeby sie swojemu szefowi nadstawiac za pare marnych groszy, bo inaczej twoje zycie nie bedzie mialo sensu. Jestes niewolnikiem smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe to nawet do szkoły nie chciało ci sie chodzić?:D Sssij c***a cynic muzyku za pięć groszy:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz_93 dziś Hehehe to nawet do szkoły nie chciało ci sie chodzić?smiech.gif Sssij c***a cynic muzyku za pięć groszysmiech.giflapka.gif x Szkola cie niczego nie nauczy k***iu. A ja nie mam ochoty sie uzerac ze smieciem, co musi w fabryce robic, zeby troche pieniadza zdobyc, bo jest tak glupi i tepy jak but. Jestes zwyklym parobem z nizin spolecznych, a twoj mozg to gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci tyle, jestes zwykla k***a piwosz, ktora jedyne co reprezentuje soba to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skręciłeś już te meble piwosz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik to slave kozojebcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik ty ku/rwo obj***les juz bolca swojemu angielskiemu panu i nadstawiles anusa kozojebcom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biurko skręciłem ale wyra mi sie nie chce więc pośpię dzisiaj na samym materacu:D Wal sie neptyk kaleko:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproś swojego kochasia piwosz nie udawaj że tego nie chcesz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neptyk zarywa piwosza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwosz przecież miałeś robić zjazd kafe już nawet przyczajczke z gościa robiłeś i badałeś kto by przyjechał a kto nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy jaki zjazd.Przyjechały by może ze dwie osoby, bo reszta by się bała albo nie miała by na bilet tak jak smakosz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach by ci nie pozwolił Łukasz hehe:D🖐️ Ja bym przyjechał jedynie pod warunkiem ze duposzek też przyjedzie ale to raczej nie realne hehe:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie bała przyjechać wiedzą ze będą tam psychole pokroju piwosza i neptyka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym przyjechała, gdybym miała pewność że mnie nie zaatakujecie prawiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zaatakuje to moge se obiecać:], ale za prawików smakosza i neptyka to nie odpowiadam:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jesteś jakąś niebieską cipcią znaną na kafe? x piwosz a weź tego neta przehulaj na speedtest,net i podaj jaką masz prędkość w tym play'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może i jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×