Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak schudnąć te ostatnie 3 kg?

Polecane posty

Gość nina443
Ja mogę polecić z czystym sumieniem Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl zawsze borykałam się z nadwagą i jakoś nigdy nie mogłam dotrwać do końca. Mam skłonność do podjadania wieczornego;/ I tak w końcu kupiłam African Mango wcześniej nie szukałam opinii o tym produkcie,postanowiłam,że wskoczę na głęboką wodę i zaryzykuję i teraz wiem że to był dobry wybór! Już nie mam ochoty podjadać wieczorami a i jakoś mam więcej energii;) 1 miesiąc i 8kg mniej ! Dla mnie rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cambridganka
Ostatnio jesli o mango chodzi to kupiłam rewelacyjny o tym smaku napój z diety Cambridge. Przyznam, że nie dość, ze smaczny to jeszcze jako suplement wspomaga dietę i nie dodaje zbędnych kalorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka monika
Ja stwierdziłam, że jeżeli sportowcy ciągle stosują jakieś suplementy to coś w tym musi być i trzeba jakoś wspomóc organizm. Podczas swojej diety stosowałam Iqgreen - raz dziennie. Oprócz tego dużo biegałam i nie jadłam po 8. W efekcie 14 kg w dół i żadnego efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toteslawa
Pij specjaną herbatę ziołową big-Active na odchudzanie i stabilizację wagi Slim-Plus, dodatkowo jest anti jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budzisz się i wyskakujesz z nowościami jak całą wcześniejszą stronę o tym pisali. Jak już tak POLECASZ to może jeszcze naucz się czytac do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakołowana
@cambridganka Jakie to są napoje te Cambirdge? Kupujesz to jakoś w butelkach czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yriall
Bardzo często się tak zdarza: organizm się po prostu przyzwyczaja do tych wszystkich zabiegów. A i tak udało Ci się dużo osiągnąć, bardzo zazdroszczę. Sporo o tych wszystkich mechanizmach jest tu: http://dietyodchudzajace.net .Ja proponowałabym lekki odpoczynek (tylko się pilnować, żeby nie przytyć), a potem zwiększyć ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. http://nplink.net/CcPiV5yX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieko2
A powiem Wam,że dla mnie African Mango http://afrikanmango.pl to świetny wspomagacz odchudzający;) Bardzo szybko zahamował mój apetyt co było dla mnie bardzo ważne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki suplementowi diety IQacai na pewno straci Pani te ostatnie 3 kg i to w bardzo krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil398
Ja też biegałem i w pewnym momencie moja waga przestała spadać,więc spróbowałem kilku suplementów diety i najlepszym z nich okazał się IQacai,no i udało mi się zrzucić ostatnie 6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina331
3 kg do stracenia to tyle co nic,polecam Ci byś zaczęła,np.: biegać i stosować suplement diety,ja wypróbowałam wielu i zdecydowanie najlepszym jest IQacai,z nim stracisz te 3 kg w krótkim czasie,nawet nie zdążysz się obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei czytałam dużo dobrego na temat agrestu indyjskiego na odchudzanie, myślę że to jest dobry pomysł. Generalnie w internetach wszyscy chwalą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preparat Slimunox doskonale przyśpiesza metabolizm. Brzuszek szybko spada. Dodatkowo odczuwałam blokadę głodu. Też ekstra. Łącznie schudłam dzięki temu 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę tradycyjną metodę odchudzania po prostu pije herbatę z kwiatem hibiskusa i Pu er w składzie 2-3 razy dziennie po miesiącu schudłam 3 kg jak dla mnie to zdrowy sposób na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tą dietą online schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów ,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :) http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina009
Nie poddawać się przede wszystkim! Trenować! Siłownia jest potrzebna lub jakiś *****np. bieganie czy pływanie. Dodatkowo zdrowo się odżywiaj. Codziennie rano jedz np. musli owocowe Fitella. Mi bardzo smakuje i pomaga schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam suplement Iqacai, mi dzięki niemu udało się schudnąć już w pierwszym miesiącu 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×