Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak schudnąć te ostatnie 3 kg?

Polecane posty

Gość Ferda
Dziękuję za odpowiedź . Mam jeszcze jedno pytanie, czy jest ograniczenie w dziennym spożyciu big-active?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byla na ten temat sonda uliczna i ludzie sie wypowiadali ale glupio no ale nie wiem juz co z tymi tematami ale cieszyc sie zyciem to wazne 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się kupić dzisiaj tą herbatę 4xSUPER SLIM odchudzanie i oczyszczanie, jak ją otworzyłam i zaparzyłam to zapach unosił się w całek kuchni boski a smak jeszcze lepszy:-) Powiem więcej pierwszy raz udało mi się wypić herbatę bez cukru jest taka dobra w smaku. Od dzisiaj zaczynam picie. Za kilka dni powiem jak się czuje i czy są jakieś efekty? Jeszcze raz dziękuje. Proszę mi podpowiedzieć czy z tej serii jest jakaś herbatka która pomoże mi jeszcze zastąpić napoje energetyczne które pije trochę za często a potrzebuje więcej energii bo po ziemie u mnie z tym kiepsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTynka
Pamiętaj o młodym jęczmieniu (najlepiej tym premium) ! ;) To najlepszy i najzdrowszy wspomagacz zdrowego chudnięcia! Zawiera w sobie najważniejsze witaminy i minerały. Świetnie współgra z dobrze zbalansowaną dietą i ćwiczeniami :) Ja już biorę drugi miesiąc i zgubiłam prawie 11 kg xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałaś o jagodach acai? Kupowałam jakiś czas jagody w sklepie ze zdrową żywnością i schudłam dość szybko, niestety jagody te są dość drogie więc przerzuciłam się na suplement diety Acai Berry Extreme właśnie z tymi jagodami acai. Bardzo dobry suplement, polecam każdemu! Poczytaj o nich jak chcesz http://po.st/AcaiBerryExtreme . Pozdrawiam, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często pytacie, czy jagody pomogą schudnąć. Z doświadczenia wiem, że na pewno warto włączyć do diety jagody goji, które pomagają m.in. wyregulować poziom cholesterolu i cukru. Tym, którym nie odpowiada ich smak polecam spróbowanie herbaty fukncjonalnej Big-Active, której są składnikiem. W połączeniu ze zdrową dietą herbatka pomaga spalić tkankę tłuszczową, ograniczyć wchłanianie węglowodanów i zredukować apetyt. A owocowy posmak grejpfruta pozwoli połączyć przyjemne z pożytecznym :) Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu mogę oboma rękoma podpisać się pod opinią na temat Foreverslimu.Tabletki super chociaż na początku podchodziłam sceptycznie ale i dużej je brałam tym byłam lżejsza i szczęśliwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doświadczenia wiem że te ostatnie kg to są najcięższe do zrzucenia. Ja pod koniec tak bardzo chciałam dobić do tej upragnionej wagi, że nabawiłam się tylko zaparć. Brałam na nie dicopeg 10g przeszło mi ale zrozumiałam ze te ostatnie kilka kg będzie cieżkie do zrzucenia i że potrzeba czaasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wysiłek fizyczny do tego trzeba dołożyć produkt na przyspieszenie przemiany materii no i ograniczać się w posiłkach a dokładniej jeść częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki efekt zyskasz sięgając po Actibe Burn, której działania wzmocnione jest zawartością Pu_Erh, L-karnityny i Yerba Mate. Herbata doskonale sprawdza się przy wzmożonym wysiłku nastawionym na spalanie i podkręcenie przemiany materii. Służę pomocą w przypadku pytań. Chętnie pomogę w dobraniu herbaty odpowiedniej również dla Ciebie. :) Pozdrawiam, Online Expert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o slimcea słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie. Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joffka
ach ja aż tak nie ufam suplementom....jak sobie pofolguję to wtedy robię sobie detox - najczęściej sokami, tak do 3 dni...i jest super. ostatnio kupuję soki curattio które są bardzo smaczne, nie czuję głodu.bardzo lekko się po nich czuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosc
Takie herbatki tez działają jak detox. Pozbywają się toksyn z organizmu. Niektóre z tych big-active działają nawet wspomagająco przy pozbywaniu się wody z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie jak niewiele trzeba aby znowu cieszyć się zgrabną figurą.Wystarczy na stronie Foreverslim zamówić tabletki na całą trzy miesięczną kuracje.Brać systematycznie ,trzymać się zasad kuracji ,cieszyć się z każdego kilograma mniej.Moim zdaniem warto bo nie kosztuje to wiele pracy ani wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 14kg schudłam jak stosowałam suplement Slimcea. około 10kg mniej miałam już po 2 miesiącach stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W detoksie organizmu i pozbyciu się nadmiaru wody, pomoże smaczna grejpfrutowa Big-Active 4xSuperSlim, w której składzie znajdziemy m.in.yerba mate, morszczyn i kwiat hibiskusa. Zachęcam do zadawania pytań - służę pomocą. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatesama
Właśnie ta jest moją ulubioną Active Burn na spalanie, bardzo pasuje mi smak, może to ten morszczyn daje taką przyjemną świeżość. Smaczna i pożyteczna, polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuternoga123
A czy te herbaty Big Active pomagają w oczyszczaniu organizmu z toksyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do teraz jestem zdziwiona że właśnie dzięki tabletką Foreverslim schudłam chociaż od kuracji minął już ponad rok.Dobrze się stało że dałam się na nie namówić bo do dzisiaj nosiłabym rozmiar 48.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuternoga123, Efekt taki uzyskasz z Big-Active 4xSuperSlim, której skład został podany kilka postów wyżej. Zachęcam do zadawania pytań - służę pomocą. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam skutecznego ale i zdrowego. Było to dla mnie bardzo ważne dlatego sprawdzałam składy i odrzucałam te które miały nie naturalne składniki. Wybrałam w końcu slimcea. Podziałały. Pozwoliły mi schudnąć bezpiecznie i skutecznie :) 12kg wynik to było i jest coś z czego jestem bardzo dumna i zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonatynka
Tabletki są dla mnie kompletnie bez sensu i nie chce sobie organizmu truć. Ale takie herbatki mogłabym pić. Od jakiej z tych big-active mogłabym zacząć odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonatynko, na początek polecam herbatę funkcjonalną Big Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big Active. Z przyjemnością o nich opowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani ekspert, kilka lat temu wasze herbaty sprzedawały się bez spamu, a teraz im gorszy produkt tym nachalniejsza reklama. Pamiętam zielona herbatę z maliną. Była najlepsza na rynku. Bez aromatu sztucznego tylko liść herbaty, owoc maliny i płatki bławatka. Przestałam kupować już dawno. Ostatnio kuzynka, która pamiętała, że lubię waszą herbatę zaparzyła mi wasz produkt. Słów brakuje na to kalectwo. Maliny w niej nie uświadczysz, hibiskus dopakowany i jeszcze niezidentyfikowane nie ujęte w składzie obiekty, przypuszczalnie jakiś owoc suszony (nie malina!) ale jaki, tylko Pan Bóg raczy wiedzieć. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie schudnąć szybko ? polecam Wam Slimcea. Sama schudłam 12kg a nie wierzyłam że to możliwe.. poleciła mi koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim powoli i pomału. CO nagle to po diable ;) Wiec zwykle przy końcu jest trudniej. Mi się jeszcze pod koniec woda zatrzymała a pózniej zaparć dostałam takich, że dicopeg miał pole do popisu ale suma sumarum sprawdził się świetnie. Proces gubienia ostatnich 5 kg był ciężki i długi ale dałam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahtata
Wiem, że często jest tak, że najgorzej zrzucić te ostatnie kilogramy. No ale ja jestem dopiero na początku, więc nie myślę jeszcze o tym, co będzie za jakiś czas, bo to pewnie sporo potrwa. Ja stawiam na sport, dietę, a Active Burn piję nie tylko pomocniczo, ale też dlatego, że ją lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitkazpapajem
Mnie natomiast zastanawia czy jeżeli się odchudzam i piję big active to po kuracji odchudzającej mogę pić nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitkazpapajem, Oczywiście, że możesz. Po uzyskaniu oczekiwanych efektów jednak, najlepiej utrwalisz je sięgając po herbatę Anti Yoyo, dzięki której utrzymasz wyniki bez obaw o to, że nadprogramowe kilogramy powrócą. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×