Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spacerówka która wybrać

Polecane posty

Gość gość

Mam teraz spacerówkę z kompletu po gondoli. Wózek dobrze się sprawuje. Stelaż jednak waży swoje, do samochodu nie mieści się cała spacerówka, trzeba oddzielnie pakować siedlisko i stelaż. I tu moje pytanie od kiedy dzieci mogą jeździć w zwykłych spacerówkach. Nie znam się kompletnie na poszczególnych typach. Czy takie "lekkie" spacerówki są bezpieczne dla dziecka? Jakie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Espiro Magic. Lekki, malutki i nie jest to typowa "parasolka"z płytkim siedziskiem. Godny polecenia! Moja córka jeździła w nim gdy miała ok roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem parasolka to najlepszy wózek jaki ktoś kiedykolwiek wymyślił. Typowe spacerówki są bardzo niepraktyczne w użytkowaniu jeżeli mamy w planach częste podróżowanie z naszym maluszkiem samochodem. Największą zaletą poniższej parasolki jest to że bez problemu można ją włożyć do samochodu nawet z nie dużym bagażnikiem - http://www.cozacena.pl/wozek-spacerowy-meteor -czerwony-b1 ,25331. Mam ją od jakiegoś czasu i jestem z niej bardzo a to bardzo zadowolona. Jest naprawdę bezawaryjna, wygodnie się prowadzi a ponadto jest bardzo estetycznie wykonana. Zamawiałam ze strony www.cozacena.pl. Szczerze polecam ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem parasolka to najlepszy wózek jaki ktoś kiedykolwiek wymyślił. Typowe spacerówki są bardzo niepraktyczne w użytkowaniu jeżeli mamy w planach częste podróżowanie z naszym maluszkiem samochodem. Największą zaletą poniższej parasolki jest to że bez problemu można ją włożyć do samochodu nawet z nie dużym bagażnikiem - http://www.cozacena.pl/wozek-spacerowy-meteor -czerwony-b1 ,25331. Mam ją od jakiegoś czasu i jestem z niej bardzo a to bardzo zadowolona. Jest naprawdę bezawaryjna, wygodnie się prowadzi a ponadto jest bardzo estetycznie wykonana. Zamawiałam ze strony www.cozacena.pl. Szczerze polecam ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupowaliśmy wózek z firmy Tutek . Teraz na wiosnę przesiadamy się do spacerówki - model Grander jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×