Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy 44 lata to duzo...

Polecane posty

Gość gość

Dla związku , miłości itp ostatnio mam kryzys ze juz wszystko za mną.... Jestem 5 lat po rozwodzie, mam dziecko i czy jest jeszcze szansa żeby się zakochać.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie patrz na metrykę bo zawsze będziesz miała zahamowania przez to. rób co dyktuje Ci serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie. To idealny wiek, żeby na nowo poczuć się młodą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że trzeba się cieszyć życiem i nie patrzeć na wiek. Ale bądźmy szczerzy, 44 lata to nie dwadzieścia, ani nawet nie trzydzieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie. Ja myślę, że na miłośc nigdy nie jest za późno oraz by być szcześliwym. Mnie podoba sie taki właśnie mężczyzna, a mam 35. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna bardzo znana dziennikarka mowi oficjalnie, ze pierwszy raz zakochala sie majac 45 lat. Moja ciotka wyszla za maz w wieku 47 lat, wiec chyba wszystko jest mozliwe. Najstarsze "mlode" malzenstwo jakie znam: on pod 80-tke, panna mloda 73. Poza Polska, bo u nas wszyscy by poumierali na zawaly (lacznie z prawnuczkami), ze babci i dzadkowi sie "poprzewracalo" ;D ////// To jak zyjesz zalezy od ciebie, nie dajmy sie wtloczyc w sztywne ramki! Tylko szukaj, bo krolewicz na bialym koniu sam nie przyjedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest jakiś kandydat/tka, który/a szczególnie Ci się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wszystko za Tobą? Może to, co najlepsze jeszcze ma nadejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Masz racje w Polsce kobieta po 40-ce to dla niektórych próchno i już w trumnie powinna się ułożyć :/ x Pewnie, że trzeba się cieszyć życiem i nie patrzeć na wiek. Ale bądźmy szczerzy, 44 lata to nie dwadzieścia, ani nawet nie trzydzieści usmiech.gif x No i jeszcze nie 60 ani 80 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdzieści i cztery to wiek krytyczny głupot można nawyprawiać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tam 100 lat :) Jeszcze z kimś możesz dożyć późnej starpści w szczesciu i miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham takiego faceta, a jestem sporo młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kobieta chyba inaczej jakos to przezywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mało to już nie jest.. Ale to nie znaczy, ze nic juz dobego nie czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szansa żeby się zakochać- owszem, jest... Napiszę szczerze, ze mniejsza niz w młodszym wieku, ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego mniejsza? To zalezy na kogos ię trafi. Jesli druga osoba równiez chce miłości to dlaczego nie? Wiek wiekiem, a człowiek człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wspaniały wiek. Jestem 5 lat po rozwodzie od 4 lat w związku z 10 lat mlodszym facetem ,od pół roku mamą synka. Dwoje starszych dzieci dorosłych , na swoim . Przepadaja za braciszkiem. Życie dopiero się zaczyna . Kiedyś też myslam ze to koniec. Ciężki i długi rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17.56- tylko pozazdrościć. Zazdroszczę Ci naprawdę. Mnie się to nigdy nie przydarzy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie gadaj. Mi spodobał się mężczyzna starszy ode mnie ponad 10 lat. I to jest pierwszy mężczyzna, który umie do mnie podejść, tak, że ...ufam mu. Jestem raczej zosia samosia i nie przepadam za towarzystwem, ale od kiedy go poznałam to nie chce sobie wyobrażać świata bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co, spodobała Ci sie jakas mloda osoba, że tak pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze co ci ludzie maja z tym wiekiem? Istnieje jakas ustawa zabraniajaca milosci czy seksu po 45 roku zycia czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 44 lat masz szansę jeszcze ułożyć sobie zycie, przeciez jest sposor rozwodników np... Ale nie sa to juz takie szanse jak w mlodszym wieku bo wiadomo, ze im jest sie starszym tym gorzej, ale szansa byc moze jest, to zalezy od tego co soba reprezentujesz, czy jestes atrakcyjna pomimo średniego wieku. Napewno pani w średnim wieku ma mniejsze szanse niż młoda dziewczyna, no ale warto szukac szczescia na kazdym etapie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto tak powiedział, że ten temat załozyła kobieta i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jestem atrakcyjna.szczupla wysoka , mam dlugie włosy , podobam sie facetom ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.29 Dla związku , miłości itp ostatnio mam kryzys ze juz wszystko za mną.... Jestem 5 lat po rozwodzie, mam dziecko i czy jest jeszcze szansa żeby się zakochać.....? x Wiek nie ma znaczenia w miłości. Pisza tu ludzie ,ze po 40-ce jest trudniej , wcale nie jest trudniej niż w młodym wieku. Wolnych panów jest sporo , wszystko zależy od tego jaka jesteś osoba i nawet nie zależy to od urody, choć jak jesteś zadbana i atrakcyjna to masz większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie kogoś kocha to wiek nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×