Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sandra1666

Tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość lessismore
Tabletki to nie jest dobre rozwiązanie. Aby naprawdę schudnąć trzeba trzymać się zbilansowanej diety i ćwiczyć. Jeśli nie umiesz sama ustalić jadłospisu lub nie wiesz, jaka aktywność fizyczna jest dla Ciebie i jak często powinnaś ćwiczyć udaj się na konsultacje do dietetyka. Warto sprawdzić http://www.szczuplabyc.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerobiłam różne diety,głodówki ale niestety nie przyniosły one żadnych trwałych rezultatów.Teraz znowu jestem na diecie ale wspomagam się Foreverslimem.Na razie jestem zadowolona ale na ostateczną ocenę jest za wcześniej.Za dwa miesiące lub krócej dam znać jak mi poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto korzystać też z fachowych porad,ja np znalazłam je na portalu Slimeria.pl i krok po kroku robie postępy,nic przecież nie przychodzi od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzybkieZdroweOdchudzanie
Zdecydowanie polecam na odchudzanie i cellulit bardzo skuteczne, zdrowe i naturalne Zioła Tybetańskie. - "Tibetan Herbs" Atest WHO i zdobyte I miejsce na " Natural Product for Slimming " Bruksela 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka87
Ja ani w suplementom ani ziołom nie ufam. Wydałam ostatnio kasę na Calominal i strasznie się zawiodłam. Po 2 miesiącach odchudzania spadło 5 kg, później w kolejnym miesiącu tylko 1 kg i dlatego gdy trafiłam na jego reklamę to jak głupia poleciałam i kupiłam. Miesiąc łykania tego suplementu i nic, zero efektów a kasy nie odzyskam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Z tabletek to polecam tylko i wyłącznie Foreverslim, jedyne co mi dało realny efekt i z którymi schudłam 12 kg. Ale też nie trwało to 5 dni, tylko 12 tygodni... A powodem dla którego je wybrałam, to to, że są naturalne i się nie bałam ich brać;] Opaczność nade mną czuwała, a zresztą jak wiadomo natura stworzyła wszystko co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta569
Ja wcześniej również nie ufałam w zioła czy też suplementację bo zawiodłam się nie raz ale koleżanka poleciła mi ostatnio swój suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl i powiem wam że mojej zdanie na temat suplementów zmieniło się bo chudnę a jem regularnie i stosuję suplementację i w 2 tygodnie schudłam 4,5kg to dla mnie bardzo dużo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyta678
Ja po wpisie Arlety zamówiłam sobie również African Mango http://szczupla-kobieta.pl właśnie z tej stronki Ceny Promocyjne! schudłam już 6kg nie wierzyłam,że mi się uda a tu miłe zaskoczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, jęzlei chodzi o tabletki odchudzające to tak tylko ForeverSlim.Stosowałam je wiosną przed trzy miesiące i po tej kuracji udało mi się zrzucić ponad 15kg. Njawazniejsze, ze nie było po tym żadnego efektu jo-jo, jak to miałam w przypadku wcześniejszych innych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula791
A jak dla mnie Foreverslim nie jest tak złotym środkiem nie pomógł mi zbytnio miałam przez niego bóle brzucha;/ ale dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl udało mi się zrzucić zbędne kilogramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończąc odchudzanie z Foreverslimem ,bardzo się bałam efektu jo-jo.Niepotrzebnie zmiany w jadłospisie pozostały raz w tygodniu basen i ani jeden kilogram nie wrócił.Ważne jest to aby pilnować tego co się je kończąc dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitkakiL
ja mogę potwierdzić skuteczność adipexu brałam ponad miesiąc i wystarczyło mi do zrzucenia 12 kg :)!kupiłam na doping-online.com więc mogę polecić jako sprzedawcę który wysyła oryginały :) P.S. L-karnityna jest trawiona więc nie ma mocy żeby dawała efekty, nie licząc tych placebo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelove
sama jakiś czas temu brałam adipex i faktycznie efekty były ! w porównaniu do jakiś tabletek itp. co reklamują po których nic się totalnie nie dzieje... tylko urwał mi się niestety kontakt do tej kobietki co u niej zamawiałam;/ a że też już widzialam kilka pozytywnych opinii a pro po tego doping-online.com to sobie tam zamówiłam noi mogę faktycznie potwierdzić że wysyłają oryginał, szcegónie że już wcześniej brałam więc miałam porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdziła się Foreverslim ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Foreverslimie efekty są widoczne do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Foreverslimem okazało się dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem.Po niezliczonych porażkach stwierdziłam żę robię ostatnie podejście do odchudzania właśnie na Foreverslimie.I o dziwo właśnie te tabletki pozwoliły mi schudnąć.A stosowana w trakcie kuracji dieta wyglądała zupełnie inaczej.Teraz już nie jestem kluchą wyglądam normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie niezawodne okazały się tabletki Foreverslim.Nawet nie przypuszczałam żę będą aż tak dobre.Spadek wagi w ciągu pierwszych czterech tygodni to 5 kg.Potem było tylko lepiej.Pierwszy sylwester od wielu lat kiedy nie będę maiła dylematu w co się ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakemka
ja tam brałam ten foreverslim i nic totalnie.... nic zero.... nawet kg w dół.... beznadzieja...nabijanie ludzi w butelkę....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaaaa
ja tam zaufałam kumpeli i kupiłam iqgreen i jestem zadowolona. ;) tylko, że to m naturalny skład, zielona kawa wiec całkiem fajne działanie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na odchudzanie african mango, dzięki niemu schudłam 20 kilogramów, podaję stronę, gdzie można kupić http://nplink.net/yXxGT9ne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox, które to kupiłam na oficjalnej stronie dystrybutora Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja, tak jak kobitki wyżej, z czystym sercem polecam ci Slimunox, ja go stosowałam przez 2 miesiące i schudłam az 8kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Najlepsze dla mnie okazały się tabletki Slimunox . Biorę go od ponad miesiąca. na razie wszystko się sprawdza, spadek wagi, hamowanie łaknienia. brak efektów ubocznych.Na razie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.? Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Z autopsji bardzo polecam sprawdzone zioła Tybetańskie na odchudzanie. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×