Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sandra1666

Tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość Sandra1666

Jakie są najlepsze tabletki na odchudzanie bez recepty i w miarę tanie? Mam 17 lat i chciałabym schudnąć kilka kilogramów do maja. Proszę o nazwy tabletek i ich ceny w przybliżeniu. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tabletek na odchudzanie, najlepszą tabletką na odchudzanie jest ćwiczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam prostą dietę opartą na nie podjadaniu wieczorami. Ostatni posiłek o 16. Do tego super suplement diety Slimcea i schudłam 12kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka 14 kg mniej
Dokładnie, najlepsza "tabletka na odchudzanie" to dieta i ćwiczenia... a co do tabletek,jak to piszesz, czy raczej środków wspomagających odchudzanie, to te,które są legalne i bezpieczne dla zdrowia, to wspomagają cały proces, a nie "wykonują coś za nas" to ja akurat stosowałam Foreverslim i byłam (jestem) bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innym wartym uwagi suplementem na odchudzanie jest z pewnością slimcea. Sama nie stosowałam, wiem jak działa bo stosowała koleżanka która od dawna miała problem z nadwagą. Ile schudła mi nie powiedziała ale widzę po niej że na prawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci kochana therm line fast , jesteś młoda i nie zniszczy Ci żołądka ponieważ jest robiony jest na składnikach naturalnych. Nie jesteś pewna to zapytaj farmaceutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o slimcea słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie. Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAstra
Ze swojej strony mogę polecić tabletki Foreverslim.U mnie zadziałały cuda.Ja już myślałam że nic na mnie nie podziała.A tu waga spada ja jestem coraz szczuplejsza i bardziej szczęśliwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia11
To prawda,nie jest łatwo schudnąć, zwłaszcza po ciąży. Czego to ja już nie próbowałam.Ćwiczenia fajnie ale po nich zawsze głodna. Suplementy to bajka. W akcie desperacji sięgnęłam po sibutra....i poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Foreverslim pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast wydawać kasę na produkty, które i tak w niczym nie pomogą, a mogą zaszkodzić, polecam raczej zainwestować w poradę u dobrego dietetyka, który poradzi Ci co i jak jeść żeby trwale schudnąć i nie wrócić do poprzedniej wagi. Polecam Panią Olę, która dużo pracuje z młodzieżą, napisz do niej, na pewno Ci pomoże: hh-life@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my29butterfly
nie radziłabym Ci stosowania tabletek. jestes młoda, a niezawodnym sposobem na schudnięcie jest odpowiednia dieta połączona z ćwiczeniami i regularne jedzenie :) najlepiej udaj się do dietetyka i on cię pokieruje, co masz robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
regularne jedzenie to jedno, ćwiczenia to drugie ale czasem to nie działa. ja się naczytałam o zielonej kawie i chciałam spróbować, wybór padł na tabletki IQGreen i powiem wam, że dopiero wtedy mój metabolizm ruszył z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odkąd stosuje tabletki slimcea nie mam juz ochoty na podjadanie czy nie zdrowe jedzenie. Blokują mi łaknienie i się odchudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJolka
U mnie początki ciężkie.Nie mogłam przyzwyczaić się do nowej diety.Ale Foreverslim plus moja silna wola i końcowy efekt to minus 13 kg.Mimo wszystko zastanawiam się nad zakupem jeszcze jednego opakowania bo powinnam schudnąć jeszcze cztery kilo nie wiem czy dam radę bez wspomagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie tabletki na glowe, bo masz problem skoro "wierzysz" ze jakies tabsy moga pomoc. Gby takie istnialy, to nie bylboby grubych ludzi. Jasne? Wszystkie sa NACIAGACTWEM. Za chwile zleca sie tu tanceciarze, ktorzy beda reklamowac swoje "cudowne" tabletki pt."zjesz i schudniesz". Pewno ten watek zostal zalozony przez tandeciarzy produkujacych "SRODKI NA WYCIAGANIE PIENIADZY OD IDIOTEK" , tandeciarzy ktorych nawet nie stac na normalna reklame, tylko zasmiecaja fora spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiste, że nie ma cudownych tabletek - jeśli ktoś w ten sposób cokolwiek reklamuje, to tylko gratulacje dla tych, którzy to kupują. Sensowne suplementy "na odchudzanie" działają w ten sposób, że wspomagają spalanie tłuszczy lub przyspieszają metabolizm. Najlepsze są te, które bazują na naturalnych składnikach, np. Green Coffee 5K. Każdy, kto pije kawę, zna jej działanie na przemianę materii ;) Ale kawy nie wolno spożywać w nadmiernych ilościach - i dlatego stosuje się ekstrakt. Można go zakupić tu http://nplink.net/P4WhTl56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowa123
Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Foreverslimu.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsze są te z naturalnym składem, a nie jakąś chemia niewiadomego pochodzenia. Młody jęczmień Premium z Olimp Labs ma dobry skład i jest robiony przez znaną, polską firmę. Mi pomógł zrzucić więcej, niż zamierzałam, a to dzięki temu, że daję kopa do działania, aż chce Ci się biegać i ćwiczyć oraz poprawia metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie tabletek na odchudzanie zdecfydowanie slimcea to mój faworyt. Pomógł mi i mojej siostrze dojść do wagi której wcześniej nie pamietam kiedy miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swoich tabletek odchudzających jestem bardzo zadowolona.Foreverslim pomógł mi pozbyć się nadwagi.Była również dieta i regularny ******le bez Foreverslimu to wszystko nie było by takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam adipex, używam i działa mogę podać namiar. Mój mail eder@vp.pl w razie pytań piszcie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie dam sobie powiedzieć bo schudłam stosując właśnie tabletki wspomagające odchudzanie.Mówi tu o omawianym już tutaj Foreverslimie.Ale jeżeli ktoś myśli że same tabletki go odchudzą to jest w dużym błędzie.Żeby schudnąc to trzeba w to włożyć sporo pracy i wylać bardzo dużo potu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportswomen
Najważniejsza jest aktywność fizyczna. Jeśli schudniesz, jedynie ograniczając jedzenie (czy nie daj Boże głodząc się), to może się to skończyć efektem jo-jo. Zapisz się do dietetyka albo idź na siłownię, tam trener dobierze odpowiedni rodzaj ćwiczeń, możesz podpytać o odżywki białkowe, bo jeśli planujesz intensywnie ćwiczyć, to mogą być potrzebne (jakbyś kiedyś szukała, to kolega poleca ten sklep http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-bialkowe.html?p=5 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój zadne tabletki, dieta i sport tylko to, każdy o tym mówi,a le mało kto chce wierzyć :D spróbuj, mozesz kupić sobie jakies produkty wzmacniające np 5 fit energy +program fitnesowy albo z tej samej serii np l.karnitynę,a le to juz przy cwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy stosowaniu slimcea jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuję ten 5fit energy + program na początku nie byłam przekonana bo nie widziałam efektów, ale trzeba do tego przyłożyć sie i efekty będą, teraz bardzo duży ćwiczeń i diet jest w sieci, ale trzeba to wszystko dostosować do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×