Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypadające włosy...

Polecane posty

Gość gość

Jestem dziewczyną i mam 14 lat... 2 lata temu w wakacje przez jakieś 2-3 tygodnie wypadały mi włosy, ale nie tylko przy czesaniu, przy dotykaniu, itp. Wypadało ich mnóstwo. Miałam iść z tym do lekarza, ale problem w końcu zniknął. Tydzień temu zauważyłam, ze znów włosy wypadają mi przy dotykaniu. Nie wypadają tak jak wtedy- garściami, ale tez wypada ich strasznie dużo! Wiecie czy to może mieć związek z prostowaniem włosów 4 razy w tygodniu?, lub tez niedoborem witamin? Dobrze się odzywiam, ale zauważyłam ostatnio, ze robię niekontrolowane diety... Najpierw jem mało, a później weekend i od razu sięgam po słodycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyn może być wiele. Stres, zła dieta, zaburzenia hormonalne. Warto iść do lekarza ale ja gdy miałam mega stresy zaczęłam łykać biotynę i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trans i opetanie czym więcej jednego tym lepsze rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprawdopodobniej Twój problem jest związany ze zmianami hormonalnymi, które pojawiają się w Twoim wieku (i jest to naturalne). Niemniej warto zawsze udać się do trychologa, czyli specjalisty od problemów ze skórą głowy i włosami, i wykonać badanie trychologiczne. Tutaj masz link na czym to badanie polega wraz z wyszczególnieniem placówek, w których możesz je wykonać: http://gabinettrychologiczny.pl/badanie-trychologiczne/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×