Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Automotive Mielec OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jakie macie opinie na temat warsztatu samochodowego Automotive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż korzysta z ich usług wykonujemy tu wszelkie bieżące naprawy i nie kojarzę byśmy mieli z nimi jakiś problem mój samochód jeździ dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojecałem do nich bo chciałem by mi coś doradzili no i co? nie tylko doradzili ale przeszli o razu do nprawyd dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zadowolony jak na razie to jedyny serwis samochodowy w naszym mieście, który udzielił mi fachowej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
immobilisery też montują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, sama u nich montowałam i to za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz dokładnie ile się płaci? nie chcę jechać w ciemno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztywnego cennika nie mają z pewnością nie stracisz na wizycie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, bo przekonałem się niejednokrotnie, że warto korzystać z ich pomocy, angażują się i są zainteresowani problemem klienta to się ceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile płaci się za montaż centralnego zamka? ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio miałem problemy z uruchomieniem silnika,dymienie z wydechu na czarno, nierówna praca jednostki napędowej, podwyższone zużycie paliwa i ogólnie masakra... bałem się, że to coś poważnego, dlatego zwróciłem się tu o pomoc diagnostyka błyskawiczna naprawa nie była kosztowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, przede wszystkim znają sie na elektronice w samochodzie wiarygodny warsztat samochodowy wychodzący naprzeciw potrzebom klienta tu można przyjechać z każdą pierdołą, każdą drobnostką, zwykle wykonują naprawy od ręki diagnostyka na najwyższym poziomie wyjeżdżając od nich jestem uspokojony bezstresowa obsługa, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się,dla nich jakieś błędy,problemy z elektryką w samochodzie,to jest pestka ostatnio znów pojawiła się kontrola check engine musiałem się do nich udać znów chwycił błąd na szczęście pozbyli się go jestem zadowolony,bo znów mi pomogli,polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam francuza panowie, więc błędy wyskakują mi co chwile, ale już sie do tego przyzwyczaiłem taki urok wszystkich francuskich marek raz się pojawiają błędy a raz znikają też jeździłem do Automotive, ale co z tego jak błędy po jakimś czasie wracały oczywiście nie mówię że jestem niezadowolony z usług - po prostu uważam, że niektóre francuskie modele są nadwrażliwe na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuB
a może jeździłeś do nie właściwego mechanika ja z moim francuzem pojechałem do Euromaster naprawili i nie ma żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, tu chodzi o francuską markę jestem zadowolony z Automotive,bo pamiętam jak miałem problemy z Hyundaiem , to poradzili na każdy fracuzy mają to do siebie, że lubią się bać różnych rzeczy wiedziałem, że są awaryjne, a mimo to kupiłem, ale to już ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolony, wczoraj odebrałem od nich samochód, praktycznie usługa wykonana w godzinę, ale nie mogłem wcześniej odebrać autka cieszę się, że tak sprawnie poradzili sobie z usterką na pewno do nich wrócę i z tego co widzę, to nie tylko ja jestem zadowolony z ich pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzesiek Ogorzałek z Mielca rozciągał sobie oddbyt butelką po winie w poprzednim tygodniu i rozwalił sobie anus ale nie porozrywał go sobie na szczescie ponieważ mądrze rozciągał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam ten serwis napraw solidne w odpowiednim terminie cieszę sie, że mamy tak sprawdzony warsztat w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andri

Samochód naprawiony i gotowy do jazdy.
Wielkie dzięki.
W końcu mogę spokojnie i bezpiecznie poruszać się na drodze.
Dzięki za sprawdzenie pozostałych podzespołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki8

Cieszę się, że udało im się zlikwidować usterkę.
Samochód jeździ już bez problemu.
Ja jestem spokojniejszy i bardziej pewny pojazdu, którym sie poruszam.
Nie mają wysokich cen i sa bardzo terminowi.
POLECAM
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×