Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Claira

Nietypowa podróż

Polecane posty

Hej, znacie może jakieś ciekawe i nietypowe miejsce warte zwiedzenia za granicą? Może polecacie jakieś polskie biuro podróży, które organizuje niestandardowe wyjazdy? Z góry zaznaczę, że nie zależy mi na "ekstremalnych" przeżyciach, ale na zobaczeniu ciekawych miejsc z interesującą historią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź Aliena Tours - organizują wyjazdy w różne miejsca, ale głównie zajmują się wyjazdami do Czarnobylskiej Strefy i z tego co słyszałam to naprawdę warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem jedziemy w tym roku Ameryki Północnej z biurem podróży http://www.kiribaticlub.pl/ trafiliśmy na fajna ofertę. już niemogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz sporo kasy, to ja polecam Itakę i ofertę NO LIMITS. Np taką: http://www.itaka.pl/no-limits/peru/pepek-swiata-inkow,LIMEXP2.html?ofr_id=caaad9197d604c12c4d0688d114cf89f1865e4c5d77ac2ac530cdf950a3cf304 Ja jeżdżę z nimi na normalne objazdówki i nigdy nie żałowałam. Na tak drogie jeszcze nie uzbierałam, ale skarbonkę już założyliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio byłam z biurem Alfa Tour w Tropical Island koło Berlina i na pewno jest to nietypowa wycieczka o której mowa w temacie. Polecam z całego serca bo cena spoko a atrakcji co nie miara. Szkoda, że to wszystko już za mną bo będąc tam marzyłam o tym aby czas się zatrzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża1992
Ciekawie wygląda to Peru, ale teraz, w Itace są inne opcje - mój faworyt nietypowych wakacji to no limits - Akademia fotografii w Tajlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę poprosić o link do wycieczki Itaki do Peru? Nie mogę znaleźć na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkal
A ja bym prosiła o linka do no limits - Akademia fotografii w Tajlandii :) Była bym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktototaki
Róża, świetna jest ta oferta Itaki, to No limits jest tak? Jeździłaś już z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża1992
Jeździłam z Itaką, ale niestety tylko po Europie. Te dalsze podróże - Azja, to na razie marzenia. Z biurem jest po prostu wygoniej, zwłaszcza jeżeli to wycieczki a nie wczasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeplla
A jakie miejsca warto z itaka zobaczyć w Europie? Gdzie już byłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osochodzi
Ja byłam na całkiem nietypowej wyprawie do Rumunii z Itaką, świetnie wtedy z mężem spędziliśmy czas. Było wspaniale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżdżysty
Nietypowa podróż to moze być równie dobrze taka, z którą mamy wiele wspomnień ulotnych chwil, miłych momentów czy wspaniałych uniesień. Każdy z nas przezywa to na swój sposób, ja takie wspomnienia mam z wyjazdami na wakacje czy inne urlopy z Itaką, która dostarczyła całej naszej rodzinie wiele wspaniałych wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżdżysty
Mi się wydaje, że wychodzi podobnie, tyle że z takim biurem jak np. Itaka jest dużo wygodniej. Bo mamy wszystko zagwarantowane łącznie z noclegiem. Dodatkowo gdybyśmy mieli jakiś mały niefart to zawsze można liczyć na pomoc, tak to jesteśmy zdani tylko na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawam
Też polecam wybrac sie z Itaką wszystko jest perfekcyjnie zorganizowane :) Byliśmy już z tym biurem podróży 3 razy i nigdy się nie zawiedliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutkav
Ja też polecam wybrać się z tym biurem byłam z nimi już 3 razy i nigdy się nie zawiodłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartyna
Tajlandia :) Warto odwiedzić portal PolskaLata.pl :) Tanie bilety lotnicze praktycznie w każde miejsce na świecie. Dodatkowo można zabukować piękny hotel w dobrej cenie i wynająć auto. :) Polecam!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicatoria
malowanyczłowiek, to fakt, Hiszpania na narty w Itace mnie mega zaskoczyła. Nie sądziłam, ze są tam takie fajne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbcie sobie na jednej wycieczce Peru i Boliwię - https://logostour.pl/kraje/peru Powinno być super. Przede wszystkim chodzi o to, że zobaczycie coś całkiem odmiennego, w zupełnie innym klimacie. W programie wycieczki macie wszystko, co tylko wartościowe i można tam zobaczyć. Zatem cóż mam powiedzieć? Trzeba się tam po prostu wybrać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakroto

Myślę o tej wycieczce - logostour.pl/kraje/peru

Mamy dwie wycieczki za sobą z tym biurem podróży i obie były genialne. 

I teraz - czy Peru i Boliwia będą dla nas tak samo udane?

Co sądzicie o tych miejscach? Byliście tam?
Czy są atrakcyjniejsze niż Brazylia i Argentyna?

Bo tam jeszcze też nie byliśmy. Samo biuro podróży mamy sprawdzone.

Będziemy wdzięczni za relacje z waszych wyjazdów 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w trakcie planowania kolejnej wyprawy i objazdówki motocyklami po Ameryce Południowej. Dla mnie ten kontynent jest wciąż taki... egzotyczny i jakby niedostępny 🙂 i własnie dodatkowo jeszcze to, że będzie to objazdówka motocyklami to dodaje smaczku całej wyprawie 😉 Jeśli chodzi o organizację to w tej kwestii zdaliśmy się całkowicie na Motobirds https://motobirds.com/ Byliśmy już wcześniej z nimi w Azji - super przygoda i wszystko zorganizowane na TIP TOP, więc mam pewność że w Ameryce będzie podobnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×