Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zwierzak ze schroniska. jak przetrwać pierwsze dni

Polecane posty

Gość gość

Mam od niedawna kotka ze schroniska. kociak ma ok 3 miesiące, jest słodki. W miarę grzeczny, ale boi się wszystkiego. Rozumiem, że to nowe otoczenie i w ogóle, ale myślałam, że z jedzeniem nie będzie problemów. Biszot jednak mało je, mleka nie chce, mięsa też nie bardzo. Czy to normalne, czy on się oswajają i zazwyczaj tak sytuacja wygląda. Macie podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu jeszcze czas. Jeśli nie przejdzie to wizyta u weterynarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja psinka tez nie jadla przez pierwsze dni, prawie nic, potrafila raz dziennie cos skubnac, potrafila na spacerach nie zalatwiac potrzeb prawie 2 dni (bo nie miala czym), pozniej moze raz dziennie. ale to byl stres poschroniskowy, teraz wpierdziela az milo a przerabia tak ze tylko na spacerki chodzic :) a ile Twoj kotek jest w nowym domu? zakladam ze nie minal tydzien wiec to na pewno minie jak zacznie sie oswajac :) nie boj sie, one maja instynkt samozachowawczy, jak stres pusci i glod chwyci, zacznie jesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to kwestia czasu. Musi się przyzwyczaić do nowej sytuacji. Jedzenie też się unormuje. Niech cały czas stoi w miseczce. będzie chciał to zje. Nasze lubią jeść podroby, Prevital. Obserwuj kociaka i jeśli tak zostanie, to skonsultuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawaj jej mleka bo jej o***t wysadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu wzięłabym kotka na konsultację do dobrego weterynarza. :) Z moją kicią zawsze chodzę do http://wetfranciszek.pl/ , to bardzo profesjonalna i uczciwa klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×