Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubrania perełki sklep

Polecane posty

Gość gość

Może macie swój ulubiony sklep, w którym można dostać ubraniowe perełki, coś innego niż w sieciówkach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście :D inaczej nie wiem w czym bym wychodziła z domu, na pewno nie w tych fatałaszkach z hm czy innych. Baardzo lubię jeździć na zakupy do Nico, jest sporo marek, które w polsce z niewiadomych przyczyn nie są specjalnie popularne, ale to akurat dobrze, zawsze mgę znaleźć coś interesującego ;) nie wiem jak ten w Poznaniu wygląda, bo bywam tylko w Krakowie, ale zakładam że chyba asortyment jest taki sam. ale kiedyś i tak jak będę przejazdem to sprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię Nunu.pl, buty mają nieziemskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efkaa87
ja mam sukienkę z tego sklepu, całkiem fajna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://ootdstore.pl/sklep/ mają na prawdę tanio. Ubrania nowe i używane znanych marek a do tego darmowa wysyłka już od 50zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio znalazłam w necie sklep https://www.luxmix24.pl/ - niby second hand, ale udało mi się tam trafić kilka perełek nowych z metkami na mój rozmiar. Bo przeglądając ofertę, mają dość sporo ładnych nowych ciuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo mody damskiej ale też męskiej od renomowanych producentów sprzedają w sklepie na internetowy-sklep.net. Mój chłopak chodzi w sneakersach Lacoste zamawianych właśnie tutaj a ja od niedawna mam stąd kupowaną torebkę Marca Jacobsa – klasa! Normalnie za często marek z takiej półki nie zamawiamy tak prawdę mówiąc ale akurat w tym sklepie można na bardzo korzystne ceny trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×