Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polis Poland Polen

Dzień dobry

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim 🖐️ popijam kawe i czytam Wasze jak wspaniałe i różnorodne wpisy ....i pytanie samo nachodzi czemu tak dużo na tym forum tak dziwnie obłędnych osobników :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)🖐️ Przyczyną jest niesłychanie liberalne podejście administracji tego forum: każdy może tu się wpisać niemal bez żadnych warunków wstępnych i liczyć na pełną anonimowość. Poza tym forum praktycznie pozbawione jest moderacji. To w zasadzie cały sekret :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz urosłem jeszcze bardziej :D znaczy ze duzy znaczy eeeeeee niewazne:P milego dnia :D uciekam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polis Poland Polen
zerojedynka proponujesz kizi mizi ? a dokładnie gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodnemu chleb na myśli :p A czy Ty wiesz, że pierwszy mój post tutaj wymieniłam właśnie z Tobą? Było to przy kawie. Wiele się zmieniło od tamtego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polis Poland Polen
Ktoś coś chce ode mnie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurfa, wystarczy wyciągnąć temat i już są!!! Czy wy zawsze jesteście w pogotowiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Ja byłem raz na pogotowiu i od tego czasu moje życie się zmieniło. Co prawda nie wiem, czy na lepsze, czy gorsze, bo cieszą mnie zarówno drobnostki, jak i smucą drobiazgi. x Za to wiem :) że jest mi wstyd. PPP założył/a temat a tu nie ma ani jednego mojego wpisu. ;) Jak to możliwe? Czy już naprawdę nie ogarniam tego forume 😭 ;) Proszę o zrobienie stosownego zrzutu ekranu, bo jeszcze usuną tego posta, razem z innymi śmieciami i znowu krew w piach a nie chcę by PPP o mnie zapomniał/ a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był błysk, to teraz czas na grzmot. :D :D :D Tat, tak intruzy z ogólniaka, nie ma lekko, czas się zmierzyć z waszymi słabościami. Ilu was tu przylazło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy PPP lata za Najeczkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ta PPP to dawna sorella ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to stara Frida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście lata tylko za fecetami. A jak zobaczy świeże mięsko na forume to łazi za dupą i robi śmieszne podchody. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile PPP to na pewno nie Frida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×