Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paker31

Ćwiczenia z hantlami, jakie suplementy?

Polecane posty

Gość gość Bartłomiej M
Moim zdaniem coś na zasadzie Largomass. Sam stosowałem te tabletki i jestem bardzo zadowolony z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczę regularnie co dwa dni i biorę iqacai, i schudłam 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek345
Również ćwiczę hantlami w domu i stosuje Largomass,jestem bardzo zadowolony z jego działania w parę tygodni znacznie zwiększyłem swoją masę mięśniową,polecam go i Tobie,na pewno pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bartosz W
Osobiście tez bym się skłaniał ku Largoamss. Ale zrobisz jak będziesz uważał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wiktor
W moim przypadku idealnym rozwiązaniem okazało się zastosowanie largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej sama bym nie zdecydowała się na stosowanie odżywek dlatego po radę jakie kupić udałam się do Trenera Personalnego. Dokładnie wyjaśnił mi co i jak brać oraz polecił sklep https://tanie-odzywki.pl/ w którym na prawdę jest duży wybór. Już od dłuższego czasu tam zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ćwiczę z hantelkami na ławeczce do ćwiczeń. Znalazłam zestaw ćwiczeń, które nie są trudne i nudne. Co do ćwiczeń bez ławeczki to nie przynoszą takich dobrych efektów. Co do ławeczki i hantelek jakie mam to odsyłam tu: http://www.abcfitness.pl/silownia-c26/lawki-do-cwiczen-c31. Te konkretne mogę polecić, co do reszty to nie mogę się wypowiedzieć bo nie miałam innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zainwestować w suplement Largomass - w szybkim tempie przy zdrowym trybie życia, stworzyłem idealną sylwetkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób, które potrzebują dobrego suplementu na przyrost masy mięśniowej polecam Largomass - u mnie się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje suplement largomass i przyznam, że jest to jeden z nielicznych, który rzeczywiście działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonna2
Nie ważne czy hantle, bieganie czy rower!!!! Liczy się dobre nawodnienie organizmu i uzupełnienie mikroelementów. Trenerzy personalni bardzo często polecają napoje izotoniczne jednym z nich jest 4move, który nie dość, że ma bardzo dobry smak to jeszcze zawiera dużą ilość mikroelementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.plbo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety  Także dziewczyny nie czekajcie dłużej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ja polecam wam ten produkt http://nplink.net/70genpSZ Green Barley Plus to najwyżej oceniany naturalny produkt zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Jego odchudzające i oczyszczające właściwości intensyfikuje obecność legendarnego składnika - garcinia cambogia. Połączenie dwóch aktywnych substancji pozwoliło uzyskać niezwykle mocny spalacz tłuszczu, który dodatkowo zapewnia uczucie sytości i korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci.Nowosc na rynku.Polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPati1992
A ja z kolei jestem przy wielkim ZA jeśli chodzi o suple :) Tylko muszą być odpowiednio dobrane i same dane typu waga, wiek nie wystarczą :) Moja dietetyczka http://sports-med.pl/ robiła mi kilka wywiadów, pomiarów, zlecała różne badania zanim cokolwiek poleciła ponieważ suple to sprawa delikatna i bardzo indywidualna.. Jak źle dobierzesz, to nie dziwię się, jeśli będziesz do nich później uprzedzony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plan diety, badanie, wywiad, zalecane suplementy, catering. Uważaj ludziom juz wątrobę wywaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójcik404
Ja tam suplementów do ćwiczeń nie stosuję, ale podobno na https://zdrowystragan.pl/ można nabyć świetne produkty w niewysokiej cenie. Zobaczcie, jeżeli chcecie je faktycznie stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku wybieramy się z mężem ponownie do hotelu www.kopieniec.pl. Polecam wszystkim, a w szczególności osobom z dolegliwościami narządu ruchu. Spędziliśmy miło czas, a rehabilitacja z której skorzystaliśmy znacznie nam pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Andrzej
Ja po pólrocznych wizytach na siłoni i treningu 4 x w tygodniu zdecydowałem się zastosować dodatkowo Largomass i patrząc dzisiaj na uzyskane efekty jestem przekonany jak najbardziej o słuszności tego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy poszukiwaniu odpowiednich suplementów do ćwiczeń, trafiłam na www.elitesportfood.pl i polecam ich wam. Mają świetne produkty, w niezłych cenach w swojej ofercie. Spotkałam się tam z miłą obsługą, która pomogła mi w doborze odpowiednich suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macieksss
Tak jak koledzy wyżej piszą kupuj dobry sprzęt i ćwicz. Sam kiedyś miałem podobny problem ale zdecydowałem się na sprzęt do ćwiczeń i nie żałuję. Widzę duże efekty. Ostatnio zakupiłem dodatkowe obciążenie znalazłem w dobrej cenie na domenasportowa.pl więc kupuj sprzęt i ćwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×