Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

........

Polecane posty

Gość przerost tresci nad forma
na erotycznym taki temat ? super utwor notabene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Creep....uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy pożądają strzał Amora. Tworzą się pary pełne miłości. A jego gnębi samotności zmora. Brakuje w jego życiu odrobiny czułości. Amorze! Jak wielkie jest twoje cierpienie. Dlaczego nie ma Amorzycy na świecie? Znalazłbyś w niej swoje spełnienie. Przecież wiesz jak zapewnić szczęście kobiecie. Lecz może dobrze, że żyjesz w samotności? Obniżyłbyś loty zakładając rodzinę. Odnajdź więc radość rozsiewając miłości. Tylko czasem namiętnie przełkniesz ślinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana popierdułko puchata :D Ty tak serio? :p :classic_cool: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Gdyż każdy wiersz zawiera jakąś dawkę purnonsensu... Co to za jakieś obłąkańcze wrzaski sum. Nie mogę się przez nie skoncentrować na ideale, który sam ucieleśniam. Siedzę przed laptopem, na którym wymyślone wizje zamieszczam! Bo, gdyż, któż jest bardziej godny okładki niż król? Jeśli będzie nim kto inny, zrodzi się we mnie ból! A teraz wzbudzę w was poczucie niższości. Zresztą uzasadnione. Palma mi odbiła, więc już mam na głowie koronę! Już się nie mogę doczekać, aż ujrzę głębię mojego zwyrodnienia. Będzie to pięć tysięcy wierszy napisanych jakby od niechcenia... W środowisku poetów zawrzało i oburzeniem grzmi! Chwała mi! Hi hi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×