Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Też uważacie, że lepiej nie kupować używanego wózka?

Polecane posty

Gość gość
kielbasa, usmiałam się ! w samo sedno! u innych swierzb, a u dames z kafe czysto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam używanego Tutka i po miesiącu złamał się stelaż. Już nigdy nie kupię nic używanego. Pojechaliśmy z mężem po nowego Anexa , który chciałam wcześniej i nowym wózkiem jeździ się zupełnie inaczej. Polecam nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie nowy, zupełnie inna jazda i nie zużyte zawieszenie. Ja polecam Anexa model Sport to czołg ale lekki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zobaczyłam na żywo używany wózek niby prawie nowy to się przeraziłam. Koła i amortyzacja wytłuczone na maxa. Kupiłam to co chciałam od początku czyli nowego Anexa Sport i teraz jestem pewna , że dziecko ma wygodnie a ja jeżdżę komfortowo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedac na poczatku w ciąży myślałam wlasnie zeby kupić używany wózek, ale jak zaczęłam ogladac wózki w sklepach...to nie mogłam odmówić sobie takiej przyjemności, zakochałam się szczególnie w jednym modelu...Ecco Mondo z Expandera, cudny, szary w polaczeniu z eko skora poprostu skradl mi serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w Anexa , fajny wózek z fajną amortyzacją. Kupując nowy nie stracisz dużo sprzedając go potem bo mało traci na wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×