Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

tęsknie za dawnymi latami. :(

Polecane posty

często zdarza mi się pograzać w nostalgi wspominam lata 2003 do 2008. Jakoś tak lepiej wtedy było. Byłem wtedy małym chłopcem. Byle co sprawiało mi ogromna radość. Potrafiłem cieszyć się życiem. Teraz już nie umiem. Często siadam przed komputerem i włączam sobie piosenki z tamtych lat. Pograzam się w magii wspomnień. Tak bardzo tęsknie za tym. Ile bym dał żeby przeżyć jeden dzień z tamtych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ero Tyka
Jakie piosenki np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin rozynek siłacz las ketchup asereje l'amour tu jour golec orkięstra mandaryna pump it up kanikuy doda 2 bajki znak pokoju verba i inne. Jakie te czasy były z******te. W tych piosenkach odnajduje namiastke tamtych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo / wspomienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ero Tyka
Aha😴 Jednak ciesze sie, ze dorastalam w latach 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nic mnie nie cieszy. Ani seks ani pieniądze. Wtedy bramka strzelona na podwórku dawała więcej satysfakcji niż wszystko teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to dla was tandeta ale ja mam pewne obrazy zakodowane w tych piosenkach. I jeszcze moi bohaterowie z tamtych lat adam małysz ash ketchum jerzy dudek van damme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna tandeta :) Każdy z nas ma swoje ulubione lata, z tym co było fajne, wartościowe i kiczowate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak miałem 15, 16 lat chodziłem z kumplami na papierosa do lasu. Albo piwko wypite gdzieś w krzakach smakowało bardziej niż teraz na legalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adriano, Zgadnij co najbardziej wysysa energię z człowieka Nie uwierzysz ale komp (wiem z własnych obserwacji) Kafe, czytanie tych bzdur, prowokacji, hejtów - to wszystko powoduje przygnebienie, apatię, zniechcenie. Natomiast lekartwem na to wszystko jest sport, najlepiej na świeżym powietrzu ;) Ciało lubi ruch, wytwarzaja się endorfinki i czlowiek czuje sie szczesliwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jola
Jakiej wojny lopez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się ze czeka nas wojna z muzułmanami. Sytuacja jest tak napięta ze w każdej chwili może dojść do eskalacji konfliktu. Tak się w to wciągnąłem ze nie ma dnia żebym nie sprawdzał co wyprawiają muzułmańscy imigranci w Europie. A piąta kolumna w postaci władz UE nic nie robi żeby to zatrzymać. Mam bardzo złe przeczucia. Codziennie o tym myślę. Nie mogę się od tego uwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie na luz lopciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc wielonickowy
moj brat tez tak ma, bo nic nie osiagnal :D lamus jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×