Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ŁMP

dziewczyna mnie zdradza a ja się na to godzę, powiem więcej podoba mi się

Polecane posty

Gość ŁMP
O dziękuję bardzo ;) Czy to z tego powodu że zgodziłem się by moja królewna robiła to co natura jej podpowiada? :) A szczerze to i tak by robiła, nie powstrzymał bym jej od tego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż moge powiedzieć czego jeszcze nie powiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w zasadzie zadanie matematyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
zaraz dzwonię ale mi serce wali, mówię wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zczyłabym powodzenia ale to chyba nie na miejscu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
No i już po telefonie jestem tak podniecony że aż się trzęsę ale ostro też mnie poniżyła. Zaraz wam opiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki karwa cymbał a dzifki mu przyklaskuja :D:D:D mas zracje pizeczko.. laska bardziej cie traktuje jak kolezanke nei faceta :D:D:D i niech roochają ją inni a nie taka p***a jak ty :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za cham 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natura podpowiadała sugerujesz to że kazda kobierta to dzifka bo twoja taka jest?:D:D:D.. laski z forum te porzadna się zorganizuja i ci najebią p**deczko, pozddunio.. jak mamna ciebie wołać bo do faceta frajerzee to ci daleko.. y****y pantoflarzu :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet geje są bardziej męscy :D:D:D:D:D opowiaaj i wytrzep kapucyna mizerniaka :D:D: chańba dla płci męskiej tym piizdo obojniaku jestes.. nawet na transa nie pasujesz :D:D: baaa trans jest bardziej męski niż ty ::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
oto jak wyglądała nasza rozmowa, odebrała gdzieś za piątym razem że niby ją denerwuję tymi telefonami by wyglądało to realnie. Oczywiście tak się ugadaliśmy. A teraz rozmowa: Ja - Czemu nie odbierasz Ona - a co cię to obchodzi czemu nie odbieram, spowiadać ci się muszę?! Ja - chciałem tylko sprawdzić jak się bawisz Ona - a co cię to obchodzi?! Tak się składa że jestem z prawdziwymi facetami i z kolezanką (wymieniła ich imiona) Ja - ale jak to z facetami? Ona - a tak to co nie mogę?! Co ty myślisz że będę z taką ofermą jak ty?! Mogę sobie chodzić gdzie mi się podoba i spotykać się z kim mi się podoba. Żałosny jesteś! Ja - ale... (zaczał mi się łamać głoś) Ona - nigdy z tobą nie będę zapamiętaj to! chwilka przerwy Ona - jesteś prawiczkiem? Jesteś, jesteś hahaha, nie potrafisz się nawet za mnie zabrać, tu są prawdziwi faceci co potrafią wiele, może cię czegoś nauczą a i chwyty na tobie leszczu poćwiczą hahaha! Ja - ale miałaś nikomu nie mówić że jestem prawiczkiem, obiecałaś (mówiłem już płacząc) Ona - ale powiedziałam i co zrobisz?! Ja pierdolę, masz 22 lata i jesteś prawiczkiem! Hahahah (słychać było męski śmiech w oddali) Ja - ale tylko tobie to powiedziałem, obiecałaś Ona - no i co?! Ja pierdolę 22 letni prawiczek! Nigdy z toba nie będę i nie wkurzaj mnie bo chłopaki też się na ciebie wkurwiają a nie chciał byś wpaść w ich łapy Ja - ale jak mogłaś, przecież dziś razem mieliśmy się spotkać Ona - Po co z tobą mam się spotykać, ty mały fiutku?! Hahaha Łukaszek mały ptaszek! hahahaha! Chłopie takie ptaszki mają przedszkolaczki! (wtedy śmiech w oddali było już mocno słychać) Ja - co ja ci zrobiłem Ona - gówno, wqrwiasz mnie! Kto ma najmniejszego fiutka w mieście Łukasz Ty! Łukasz Ty! hahaha (zaśpiewała na melodię piosenki Sidneya Polaka "Skuter") Ja - co ja Ci zrobiłem (płakałem mówiąc to) Ona - nie potrafisz się nawet za mnie zabrać cioto, myslisz że z tobą będę?! Zapomnij! Ja teraz jestem z... (tu powiedziała imię tego jej kolegi z siłowni) a jemu zbytnio się nie podoba że do mnie wydzwaniasz i coś złego może ci się stać. Ja - jesteś pijana Ona - no i co z tego że jestem?! A ty trzepiesz sobie?! Pewno trzepiesz cały czas ofiaro losu. Kończę to bo już mnie wqwrwiasz ofiaro losu! NARA! mówię wam aż się popłakałem, a śmiech tych jej kumpli było cały czas słychać, musiała mówić na głośniku. Ciekawe co teraz o mnie myślą? Co myślicie by zacząć pisać jej smsy z wyrzutami. Wtedy będzie to realniej wyglądało ;) i się rozłączyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
co w tym złego że spełniam swoje fantazje a i moja dziewczyna jest zadowolona? Jedni lubią np jeść kupę a inni jak ich dziewczyna zdradza. Jeśli dwoje dorosłych ludzi wyraża na to zgodę to chyba nic złego się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pyyzdo ja nie trzepe na forum.. szukam takich smieci jak ty by wysmiac.. chańbo męskiej płci.. pantoflarz piertolony... :D:D:D:D idź płakać w poduszke bo cie rozjechalem na forume śmieciu i ta twoja szmata tez ma cie za smiecia :D:D:D nie masz sie czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie besztaj chłopaka, bo ja sam mam podobne upodobania do niego. Lubie dominację psychiczną kobiet nade mną i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo karwaa.. dwa cymbaly macie w doomu blender? te glizdy wasze w blender j****e obojniaki wsadzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego " chańba" bo nawet by to poprawnie napisać czyli hańba nie zaslugujecie frajerzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hańbimy płeć męską, pewnie i tak wielu facetów lubi być dominowanymi przez kobiety, kontrolowanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;; takk.. ale nie tak jak wy wy pyyzdyy j****e :( dla innych mężczyzn jesteście nikim, niczym dla wlasnych kobiet nawet facetami nie jestescie.. :P transy sa dla was nie kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kobiet, które chcą mieć uległych niewolników, lubiące się na nich wysikać, założyć im pas cnoty. Więc problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes kurfooo facetemm.. i nawet nie śmiej się tak nazywać bo kazdego oklamujesz.. skoro się tym chwalisz.. nazwij swój gatunek p**duś i w dowód sobie wpisz frajerze y****y :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem, ale nie moja wina, że mam upodobania do uległości względem kobiet. Podnieca mnie to w głębszym zakresie. Tzn relacja Femdom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P**duś.. i nawet kobieta cie nie szanuje.. P**DUŚ a nie fendom.. :P P**duś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i tak będę szukał kobiet na sesję, związek, aby mnie dominowały, podnieca mnie to, to trzeba zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest obrzydliwe. Ja nigdy bym nie zdradziła skoro jesteśmy razem w związku. Ja mała seks grupowy lecz za przyzwoleniem chłopaka i jego udziałem z resztą jest moim mężem mamy wspaniałe dzieci. Przy jednym ze spotkań było troje kolegów i chłopak bo ich dziewczyny uczyły się razem. W pewnej chwili spontanicznie gdy temat wszedł na seks rzucił jeden z nich może się zabawny. Spytałam chłopaka co on na to odpowiedział jak masz ochotę czemu nie. Po rozebraniu się wszystkich troszkę spełniam widząc stojące i czyhające cztery k***ski. Nigdy nie miałam seksualnej poza swoim chłopakiem bo on zabrał cnotę i on nie miał innej. Dałam radę było wspaniale lecz nazajutrz myśleliśmy czy nie doszło do zakażenia bo seks był bez gumy wchodził we mnie jeden po drugim w zalaną cipke. Na szczęście żaden z kolegów nie był niczym zakażonych bo oni również mieli swoje dziewczyny cnotki będąc prawiczkami .Nigdy więcej nie było seksu grupowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec tedeusz  Rydzyk
:( plebs gorszego sortu :( bedę modlił się za wasze duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podpisał kontrakt niewolniczy z kobietą, czy kobietami, aby mogły mnie dominować, założywszy mi pas cnoty, toaletowo również, finansowo czy pod pojęciami różnych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
Widzę że tu niektórzy mają olbrzymi ból d**y :D Ciekawe czym jest to spowodowane może że sami nie mają dziewczyny albo mają ale taką z którą nie spełnia nigdy swoich fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
Napisałem jej kilka smsów, jak mogłaś itp. Nie odpisuje. Ciekawe co teraz robi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ból d**y to ma twoja panna frajerze po seksie z takimi facetami jak ja :classic_cool: lamusie.. bo takim jak ja ja oddaniesz :D:D:D:D:D smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
ale chyba cię strasznie musi boleć że ona może robić co chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×