Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ŁMP

dziewczyna mnie zdradza a ja się na to godzę, powiem więcej podoba mi się

Polecane posty

Gość gość
może nawet obrabia im już ich wielkie przyrodzenia zachwycając sie z koleżankami ich spręzystością, obiętością, długością i próbując zmieścić w dłoni chociaz jedno jądro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie koootasy przypakowanych przystojniaków. im też nalezy sie coś od zycia w nagrode za to że sie musza tyle nadźwigać. bądź meżczyzną chojnym, szczodrym i rozumiejacym potrzeby innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie zachłannym skupionym na swoim egoizmie i chęci posiadania. każdy ma swoją przeznaczenie: ty jesteś pracowity inteligentny i kochający....nie zazdrość innym darów natury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
Tak się akurat składa że są to jej znajomi z siłowni, ja ćwiczę na innej ale z tego co mówiła wcześniej to ten jeden który ją właśnie zaprosił jest sporo większy ode mnie. Ma z tego co mówiła ponad 185 cm wzrostu i 110 kg waży chwalił się jej. Ja mam 177 i ważę 72, też ćwiczę ale jestem szczupły mam kaloryfer na brzuchu i w miarę ładną muskulaturę ale gdzie mi się tam równać z takim chłopem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie sam popatrz ile wysiłku taki skąpo obdarzony darami prze naturę w porównaniu osobnik musi sie napracowac aby miec odrobine przyjemności:) związek to instytucja społeczna i ważnm jest aby każdy członek społeczeńsrwa korzystał z jej istnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak musi poświęcać sie twoja kobieta?! doceń jej wkład w umacnianie więzi społecznych, przygotuj kapiel i kolacje, kup kwiaty, posprzątaj i pozmywaj naczynia.przydaj sie do czegoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
No dokładnie, wpadłem na pomysł by prowadzić bloga ale w sumie tu chyba będę opisywał jej miłosne podboje, po pierwsze że taki blog mało kto znajdzie a po drugie że tu jest o wiele fajniej. Co wy na to dziewczęta i nie dziewczęta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ile to sie trzeba namachać rękoma? nagimnstykowac twarzą? jaki to ból szczęki doopy i pochwy? odwodnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarte gardło, obtarte okolice intymne, koszty metrów kwadratowych gumy? stres że w trakcie seksu dostanie sie wielkim badagiem w głowe i straci przytomnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
hehe, moja królewna mocno się poświęca ale musi mieć trochę przyjemności bo ja jej w łóżku zbytnio nie zadowalam. Ciekawe ile jej się zejdzie na imprezie. I ciekawe czy się ze mnie nabijają on, jej koleżanka i te ich koksy. Ciekawe co o mnie myślą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślą prawdę- że jesteś bezjajeczną ciotką, przez pomyłkę obdarzoną namiastką penisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to pewnie już nie myslą zbyt wiele w wirze pracy:) ot po prostu rutynowe powtarzalne ruchy aby zaddowolic męską próznośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jednak instynktownie wybrały osobnika bardziej zaradnego i takiego, który zapewni im bezpieczeństwo oraz zadba o ich potomstwo:) natura zachwyca mnie swoim pieknem🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
z tym że oni nie wiedzą że ja wiem że ona do nich poszła, ale w sumie jak gadała przez tel z tym swoim kumplem z siłowni to miał niezłą bekę ze mnie i mówił jej że czemu jest z taką ofermą jak ja a ona na to że jestem jej kumplem który za nią lata bo się w niej zakochałem a ona powiedziała cytuję "póki frajer mi daje pieniądze to będę z niego ciągnęła, czemu mam nie korzystać z lamusa" a on się zaśmiał i powiedział racja. :o A ja myślałem jak tego ich dialogu słuchałem że mi moje 12 cm rozerwie slipki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta jest niczym królowa mrowiska a mężczyźni bezuzyteczni w swym indywidualnym jestestwie nabieraja sensu w wiekszej liczbie i mnogosci zastosowań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie narzekaj lepiej być żołnierzem niz trutniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
no tak, jedni służą do sprzątania, gotowania i zarabiania na swoją królewnę inni zaspokajają ją seksualnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to urządziła natura, której dzieło niestety próbowali zaprzepascic aspołeczne osobniki, wyrodne męskie mutanty przez ostatnich kilka tysiecy lat budując amoralne patriarchalne społeczeństwo, które prawie doprowadziło do ruiny ludzkosc...ale to sie na szczęście zmienia i zapowiada sie powrót do złotej ery naturalnego porządku rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co piszesz to już ewidentny układ Femdom. Po prostu pociąga cię kobieca dominacja psychiczna i fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wszystko przez to, że ostatnia królowa miała jednązasadniczą wadę: była romantyczką i lubiła konwersować w łózu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
muszę wam powiedzieć że z minuty na minutę robię się coraz bardziej zazdrosny i coraz bardziej podniecony. Nie mogę się doczekać telefonu od niej jak mnie przy wszystkich gościach poniży :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w związku z tymi upodobaniami próbowała stworzyć uniwersalnego męzczyzne ale wyszedł jaj jakis pokraczny mutant ograniczony umysłowo z poprzestawianymi priorytetami i zdegenerowanym układem zawiadującym informacjami przekazywanymi w feromonach nazywanym przez nich samych w swej bezpodstawnej głupiej bucie mózgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze efekty uboczne powstały na skutek próby zaimplementowania w mężczyxnie tzw wolnej woli aby mógł czyms zaskoczyć królową w konwersacji i nie tylko niestety skończyło sie to w efekcie powikłaniami i reakcja immunologiczna organizmu, który wytworzył moralność i etyka mogące go jakoś uchronić przed wolnościa jaką otrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
napisała smsa o treści "ale tu wszyscy z ciebie bekę mają, szkoda że tego nie słyszysz, za pół godz zadzwoń ;) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec końców samczy pomiot w wyniku braku prawidłowego zarządzania zaczał sie organizowac w jakies quazi mrowiska i roje z wielce niedoskonała chierarchią i wiecznie skłóconymi i zakreconymi członkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej z litości niźli z wyrachowania feministki przechowujące starozytną wiedzę o prawdziwy pochodzeniu męzczyzny postanowiły ulzyc tym biednym stworzeniom i wyleczyc je przywracając na łono królowej matki, żony, kochanki:) dobra korfa spac bo sie horror z tego robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
ja pewno prędko nie zasnę ;) świetnie piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko powtarzam to co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁMP
no tak więc bardzo mądra z Ciebie kobieta droga Gość :) Za 10 min zaczynam do niej dzwonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z ciebie mądra męzczyzna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×