Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Bo w gyn mogą Screathing robić tylko prxy histeroskopi a to duży koszt ok.1000 zł a histeroskopie juz miałam i jest ok. Także skorzystam z zabiegu w invimedzie tam jest w cenie intralipidu. Kasia gratuluję, które to twoje podejście napisz coś o sobie :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo nie mam pojęcia... Kasia gratuluję Takie wieści podnoszą na duchu nieziemsko. Czekamy na powtórkę, czyli w poniedziałek? Czy gdzieś w niedzielę do jakiegoś szpitala podjedziesz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dr M powiedział, że robienie screathingu ma sens tylko na naturalnym cyklu i tylko wtedy go wykonują. Dlatego nie chciał go robić u mnie, choć i go bym zrobiła gdyby mi pozwolił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia alez sie ciesze trzymam kciuki za przyrost piękny :) Allessa ja najpierw mialam za wysoki progest 6 a potem za niski 0.2 wiec wahanie duze i dr M woli zaczekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta197722
Sylwia159-Odkupie od Ciebie utrogestan. Napisz do mnie na maila jana1977@interia.eu Potrzebuje na już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia gratuluję bety , a Tobie Anes30 tylu komórek :) Madzia Dorciak na razie nie będzie pisała, ona miała już scraching i pisała , ze bez histeroskopii, ale to w Wawie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byl moj drugi transfer w GynC,jestem w programie 2+1,przy pierwszym transferze sie nie udalo,mrozakow nie mielismy.Bylo to w styczniu...teraz drugie podejscie....mialam w przerwie histero zrobioba-usunieto polip i kariotypy,wyszly ok.Boje sie cieszyc bo po drugiej IUI mialam biochemiczna... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki. kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia gratulacje-a powiedz mi bo widzę że miałaś polipa, ja też jestem po histeroskopii i usunięciu polipa endometrialnego i czekam na wynik histopatologiczny-napisz mi co masz napisane na wyniku histopatologicznym bo pewnie będzie po łacinie abym zaraz po odbiorze wiedziała, czy polip był łagodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ta moja @ to chyba jeszcze nie to na początku miałam normalnie żywa krew a teraz to bardziej plamienie takie brazowe sama niewiem co zrobić zaczynać jutro zastrzyki czy nie??? Miał ktoś podobnie? Dr M powiedział mi ze lepiej później zacząć stymulacje niż za wcześnie myślę żeby zaczekać i jak się rozkręci do jutra to zacząć od niedzieli stymulacje co wy na to? Ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie ma żywej krwi to to nie jest 1 dc. Lepiej poczekać do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil na temat kiedy robić scratching są zdania podzielone, trzeba zaufać lekarzowi ja kiedyś znalazłam coś takiego : Tzw. scratching wykonujemy w cyklu poprzedzającym transfer, zarówno w cyklu owulacyjnym, jak i bezowulacyjnym. Jeśli jest to cykl owulacyjny, to zabieg wykonujemy tak jak o tym pisaliśmy w fazie lutealnej cyklu. Jeśli jest to cykl bezowulacyjny, to zabieg wykonujemy w okresie od połowy do końca cyklu. Tak się dzieje na przykład kiedy w przygotowaniu do kriotransferu pacjentka przyjmuje środki antykoncepcyjne. Wtedy mimo że cykl jest bezowulacyjny, również wykonujemy zabieg. Literatura medyczna nie przynosi w tej kwestii jasnego rozwiązania. W czasopiśmie Reproductive BioMedicine Online Volume 25, Issue 6 , Pages 561-571, December 2012, w artykule: „Uszkodzenie endometrium w celu pokonania nawracającego niepowodzenia w implantacji zarodków: systematyczny przegląd i metaanaliza” (Endometrial injury to overcome recurrent embryo implantation failure: a systematic review and meta-analysis) stwierdzono, że wśród badań, które zostały włączone do metaanalizy wszystkie opisywały czas zabiegu jako cykl poprzedzający stymulację owulacji do IVF, jednak faza cyklu, w której wykonywano zabieg była bardzo różna. Trzy badania opisywały wykonanie zabiegu we wczesnej fazie proliferacyjnej (przed owulacją) (Demirol and Gurgan, 2004, Makrakis et al., 2009; Rama Raju et al., 2006); dwa badania opisywały wykonanie zabiegu zarówno w fazie proliferacyjnej, jak i lutealnej (przed i po owulacji) (Barash et al., 2003, Narvekar et al., 2010), pozostałe dwa badania opisują wykonanie zabiegu tylko w fazie lutealnej (Karimzadeh et al., 2009; Raziel et al., 2007). Nie ma zgodności co do tego, w jakim momencie cyklu wykonywać zabieg i czy ma to jakiekolwiek znaczenie. Tak więc nie ma powodu do zmartwienia; proszę po prostu stosować się do wskazówek Pani lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc,wynik zostal w kartotece w GynC,bylo tam cos po lacinie i zdanie po polsku.Dr powiedzial ze wynik dobry. Wczesniej polozna mi przeczytala wynik przez telefon i powiedziala ze gdyby bylo zle to byloby napisane-ze wykryto komorki nowotworowe i prosba o pilny kontakt z lekarzem. u mnie tez endometrialny polip byl. kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek bety chyba nie bede miala gdzie powtorzyc w niedziele,bo chcialabym w tym samym labolatorium...mam nadzieje ze sie nic nie stanie jak zrobie w poniedzialek. Wtedy chyba przyrost bede liczyc inaczej niz 66%,czy jakos tak ☺ kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu gratuluje :) Sil ty odgoń te swoje czarne myśli kochana i włóż różowe okulary :) Grania to już nie długo będziesz miała synusia ze sobą super wiesz położna mówiła że na szybsze rozwiązanie pomaga przytulanie z mężem :) Alles faktycznie już powoli się pakuje żeby nie zostawiać tego mężowi. Helen a ty jak dzisiaj chyba masz termin albo jutro jak się nie myle. Izka co tam u Ciebie jak maleństwo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do okresu to ja po antykach ostatnio miałam tak samo czyli żywa krew i potem ustalo, lekarz powiedział żebym poczekala aż się rozkreci, ale szczerze mówiąc drugiego dnia były to brunatne plamienia a nie normalny okres jak mam zawsze , ale powiedział że lepiej uznać drugi dzień niż pierwszy , to było po ovulastanie u dr M , a teraz miałam yasmin i żywej krwi nie było w ogóle tylko 4 dni brunatnego plamienia ale na pewno okresowego , z bólem jajników itd , a normalnie mam bardzo obfite krwawienia - wiec po antykach to naprawde jest różnie, wydaje mi się, ze najbardziej chodzi o to żeby nie pomylić zwykłych plamien które czasami ma się cały czas przy antykach z okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu...daj znać jaka beta będzie w poniedziałek :-) Aniu... powodzenia na jutrzejszej wizycie. Daj znać jak jajca rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki smutasku dam znac;).. najgorsze jest to że ząb zaczął mnie bolec:/..i chyba leczenie kanałowe mnie czeka:/..jak to ma się to transferu? Chyba nie bardzo mogę coś teraz robić z zębami? :/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz szczęście zawsze coś. Nie wiem jak z leczeniem kanałowym, ale może obejdzie się bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HOPE ja czuję się normalnie jak na @ ból jajników skurcze tylko zamiast żywej krwi takie właśnie brunatne plamienie zaczekam jeszcze jutro i zobaczę raczej zacznę od niedzieli.Dzięki MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ci powiem jakiegoś pecha mam :/ mój M jest na antybiotyku bo chory jest nie wiem jak to się ma potem do nasienia?...a ja nie wiem gdzie w sobotę znajdę dentysta :/w takich późniejszych godzinach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×